Apple Watch trzeciej generacji może wyglądać lepiej dzięki okrągłej tarczy | Tabletowo.pl

Apple Watch trzeciej generacji może wyglądać lepiej dzięki okrągłej tarczy

Dołącz do dyskusji 0

Nowy Apple Watch Series 3 ma podobno być zaprezentowany wraz z trzema nowymi iPhone’ami we wrześniu. Ciężko w to uwierzyć. W to, że nowy smartwatch Apple będzie miał okrągłą tarczę też, ale… czyż nie byłoby świetnie, gdyby Apple Watch w końcu wyglądał jak zegarek?

John Gruber, analityk Apple, twierdzi na swoim blogu, że premiera okrągłego Apple Watcha jest prawdopodobna, choć nic nie zostało jeszcze potwierdzone. Zresztą, to nie pierwsza tego typu plotka. Najwyraźniej wielu fanów marki chętnie założyłoby na rękę smartwatch z Cupertino o takim designie.

Pojawiły się też inne informacje na temat nowego wearable od Apple. Tim Cook, tak bardzo zadowolony ze sprzedaży Apple Watchy, może zaprezentować urządzenie w wersji z łącznością 4G LTE, które mogłoby odbierać wiadomości i powiadomienia z serwisów społecznościowych na podobnej zasadzie jak iPady w odmianach cellular. Dzięki temu może będzie się dało prowadzić krótkie rozmowy telefoniczne nawet wtedy, gdy nie będziemy mieli iPhone’a w kieszeni.

Informacje o takiej funkcjonalności w nowym smartwatchu Apple pojawiły się na stronie Bloomberga, który powołuje się na przecieki z łańcucha dostaw tego producenta. Firma zamówiła podobno w Izraelu nowe mobilne modemy LTE, których konstrukcja nie „pasuje” do wykorzystania w iPhone’ach czy iPadach. O tym, czy to prawda, dowiemy się pewnie we wrześniu.

Mnie jak zawsze zaintrygował pomysł okrągłego Apple Watcha. Nie mam nic do prostokątów, ale… ;)

źródło: Bloomberg przez PhoneArenaFoneArena
zdjęcie tytułowe: ipadizate.es

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona