Apple umożliwia zwrócenie w ciągu 14 dni zakupionych w iTunes treści - Tabletowo.pl

Apple umożliwia zwrócenie w ciągu 14 dni zakupionych w iTunes treści

Dołącz do dyskusji 0

Zapewne niektórzy z Was kupili kiedyś coś, co niekoniecznie spełniało Wasze oczekiwania. Firma Apple chcąc ułatwić zakupy właśnie takim klientom wprowadziła możliwość zwrócenia zakupionych utworów w ciągu aż 14 dni od dokonania płatności. Z możliwości tej może skorzystać każdy użytkownik iTunes, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Aby anulować zamówienie, należy za pomocą formularza zgłaszania problemu poinformować o chęci rezygnacji z zakupu. Zwrot pieniędzy wykonany zostanie nie później, niż 14 dni od dnia wysłania prośby o anulowaniu. Środki powrócą na nasze konto lub kartę (w zależności od pierwotnie wybranej opcji płatności) w całości bez pobierania jakichkolwiek opłat.

Żeby nie było za łatwo są pewne wyjątki, kiedy nie możemy skorzystać ze zwrotu treści z iTunes. Zwrot nie będzie mógł być zrealizowany w wypadku, gdy skorzystamy z płatności przy pomocy iTunes Gifts. Kolejnym ograniczeniem jest brak możliwości anulowania zamówienia dotyczącego treści cyfrowych, które zostały dostarczone na prośbę użytkownika i po wyrażeniu przez niego zgody.

Szczerze mówiąc myślę, że to dość odważny pomysł Apple, bo znając życie nie będzie trzeba długo czekać na nadużycia możliwości zwrotu. Dla zainteresowanych cały dokument dotyczący prawa do anulowania znajdziecie tutaj.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona