Apple udostępnia iOS 5.1.1 | Tabletowo.pl

Apple udostępnia iOS 5.1.1

Dołącz do dyskusji 0

Kilka chwil temu pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla tabletów Apple iPad, smartfonów iPhone i odtwarzaczy muzycznych iPod touch. iOS w wersji 5.1.1 nie wnosi wiele, głównie poprawki drobnych błędów. Niemniej jednak, nową wersję systemu warto zainstalować. Jeżeli jesteście ciekawi szczegółowej listy zmian, znajdziecie ją poniżej.

Aktualizacja OTA (over-the-air) dla urządzeń z systemem iOS zajmuje około 50MB i zawiera następujące poprawki:

  • poprawia stabilność działania funkcji HDR w przypadku zdjęć zrobionych po otwarciu programu Aparat za pomocą skrótu na zablokowanym ekranie,
  • usuwa błędy, które mogły blokować przełączenie się nowego iPada między sieciami 2G i 3G,
  • rozwiązuje problemy, które w określonych okolicznościach wpływały na odtwarzanie wideo przez AirPlay,
  • poprawia niezawodność synchronizacji zakładek Safari i listy Czytelnia,
  • rozwiązuje problem, który mógł powodować wyświetlanie komunikatu o niemożności dokonania zakupu już po pomyślnym kupieniu rzeczy

Jak widzicie, nie jest to rewolucyjna aktualizacja na miarę Androida 4.0 Ice Cream Sandwich; nie zmienia interfejsu systemu i nie dodaje setek funkcji. Te spodziewamy się ujrzeć w iOS 6, który światło dzienne najprawdopodobniej ujrzy podczas czerwcowej konferencji WWDC 2012 w San Francisco.

źródło: Apple

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona