Apple testuje iOS 6.0.1. Aktualizacja niebawem? - Tabletowo.pl

Apple testuje iOS 6.0.1. Aktualizacja niebawem?

Tabletowo.pl Apple testuje iOS 6.0.1. Aktualizacja niebawem? Apple Nowości Plotki / Przecieki

Na czerwcowym evencie Worldwide Developer Conference (WWDC) 2012, koncern spod znaku nadgryzionego jabłka zaprezentował światu najnowszą odsłonę swojego systemu operacyjnego – iOS 6. Aktualizacja została udostępniona globalnie kilka miesięcy później, 19 września. Od tego momentu minął ledwie miesiąc, a już pojawiają się spekulacje dotyczące nadchodzącej łatki oprogramowania w postaci aktualizacji systemu do wersji iOS 6.0.1.

Według najnowszych pogłosek, Apple jest w trakcie testowania wspomnianej edycji systemu – iOS 6.0.1, która ma zostać udostępniona użytkownikom mobilnego sprzętu koncernu z Cupertino w ciągu najbliższych kilku tygodni. Jego głównym zadaniem ma być naprawienie występujących błędów w oprogramowaniu oraz usprawnienie działania urządzeń.

Jak łatwo się zorientować, iOS 6.0.1 będzie jedynie niewielką aktualizacją systemu, która nie będzie ze sobą wnosiła przełomowych nowości, a jej zadaniem ma być wyeliminowanie błędów systemowych. Nieoficjalnie wiadomo, że iOS 6.0.1 ma usunąć przede wszystkim błąd z pojawiającymi się pionowymi liniami na ekranie w momencie uruchomienia klawiatury lub otwierania folderu (mieliście kiedykolwiek do czynienia z takim bugiem?) i usprawnić działanie WiFi.

O ile aktualizacja do iOS 6.0.1 raczej nikogo nie powinna dziwić, tak zupełnie inaczej jest w przypadku systemu iOS 6.1, który podobno już jest testowany przez Apple. iOS 6.1, który ma zadebiutować rzekomo na początku przyszłego roku, powinien być sporo większą aktualizacją i zawierać w sobie ciekawe nowości – na razie bliżej nieokreślone.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona