Apple szykuje iPada 4 z 128GB pamięci? - Tabletowo.pl

Apple szykuje iPada 4 z 128GB pamięci?

Tabletowo.pl Apple szykuje iPada 4 z 128GB pamięci? Apple Nowości Plotki / Przecieki

Spekulacje dotyczące iPada z 128GB pamięci wewnętrznej powracają do nas jak bumerang. Praktycznie przy premierze każdej kolejnej generacji tabletu Apple mamy do czynienia z takowymi plotkami, które dotychczas w żadnym przypadku nie okazały się prawdziwe. Dziś w sieci, za sprawą kodu iOS 6.1 beta 5, pojawiły się informacje, jakoby firma Apple zamierzała wypuścić na rynek iPada czwartej generacji (czyli tego ostatniego, a pierwszego z portem Lightning) właśnie w wersji z 128GB pamięci.

Jak na pewno doskonale wiecie, obecnie iPad dostępny jest w trzech wersjach pojemnościowych: 16GB, 32GB i 64GB. Jako że urządzenie nie oferuje slotu kart microSD, jedyną możliwością rozszerzenia jego pamięci, jest korzystanie z przechowywania danych w chmurze. iPad z 128GB pamięci byłby więc idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie chcą się martwić o to, że kiedykolwiek zabraknie im miejsca na wszelkiego rodzaju multimedia.

Osobiście korzystam z tabletu z 32GB pamięci i z chmury i mi to w zupełności wystarcza. Wiadomo jednak, że każdy ma własne potrzeby. Chętnie poznam Wasze zdanie na temat idealnej pojemności tabletu – podzielcie się w komentarzach.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona