Aktualizacja aplikacji Apple Support - nareszcie w języku polskim 16

Aktualizacja aplikacji Apple Support – nareszcie w języku polskim

Aplikacja Apple Support doczekała się aktualizacji. To, co ważne dla nas, to fakt, że można ją obsługiwać w języku polskim. Zatem u nas „Apple Support” to po prostu „Wsparcie Apple”.

Apple Support z otwartymi ramionami przyjął użytkowników 20 nowych państw i regionów, których języki zostały dodane to poprzednich, obsługiwanych przez aplikację. Jest wśród nich i Polska. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby używać programu w dowolnym języku spośród obsługiwanych. To akurat dotąd nie było możliwe – użytkownik był z góry przypisany do języka sztywno powiązanego z krajem lub regionem.

Aktualizacja aplikacji Apple Support - nareszcie w języku polskim 17

Wsparcie Apple jest aplikacją pomocną zwłaszcza na początku naszej drogi z systemem iOS i iPhone’ami. Znajdują się w niej odnośniki do wielu artykułów, materiałów wideo, instrukcji i krótkich praktycznych porad, które opisują funkcje systemu iOS i odpowiadają na najczęstsze pytania zadawane przez „zielonych” (FAQ).

Przez aplikację można też wyszukiwać najbliższe serwisy Apple, zgłosić usterkę urządzenia i umówić się na wizytę u serwisanta czy spróbować rozwiązać problem programowy zdalnie, przez połączenie się z konsultantem telefonicznie.

Aktualizacja aplikacji Apple Support - nareszcie w języku polskim 18

Apple powoli rozszerza swoje usługi o Polskę, czego dowodem są wysiłki w kierunku uruchomienia Apple Pay – podobno jeszcze przed rozpoczęciem się wakacji. Rzecz jasna czekamy na to ogłoszenie, z nie mniejszą niecierpliwością niż tysiące osób chcących przetestować płacenie za zakupy iPhonem.

Wsparcie Apple można pobierać ze sklepu AppStore.

https://www.tabletowo.pl/2018/06/05/apple-karta-podarunkowa-app-store-itunes-gdzie-kupic-ile-kosztuje-jakie-kwoty-jak-uzyc/

źródło: wirtualnemedia.pl