Aktualizacja aplikacji Apple Support – nareszcie w języku polskim | Tabletowo.pl

Aktualizacja aplikacji Apple Support – nareszcie w języku polskim

Dołącz do dyskusji 0

Aplikacja Apple Support doczekała się aktualizacji. To, co ważne dla nas, to fakt, że można ją obsługiwać w języku polskim. Zatem u nas „Apple Support” to po prostu „Wsparcie Apple”.

Apple Support z otwartymi ramionami przyjął użytkowników 20 nowych państw i regionów, których języki zostały dodane to poprzednich, obsługiwanych przez aplikację. Jest wśród nich i Polska. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby używać programu w dowolnym języku spośród obsługiwanych. To akurat dotąd nie było możliwe – użytkownik był z góry przypisany do języka sztywno powiązanego z krajem lub regionem.

Wsparcie Apple jest aplikacją pomocną zwłaszcza na początku naszej drogi z systemem iOS i iPhone’ami. Znajdują się w niej odnośniki do wielu artykułów, materiałów wideo, instrukcji i krótkich praktycznych porad, które opisują funkcje systemu iOS i odpowiadają na najczęstsze pytania zadawane przez „zielonych” (FAQ).

Przez aplikację można też wyszukiwać najbliższe serwisy Apple, zgłosić usterkę urządzenia i umówić się na wizytę u serwisanta czy spróbować rozwiązać problem programowy zdalnie, przez połączenie się z konsultantem telefonicznie.

Apple powoli rozszerza swoje usługi o Polskę, czego dowodem są wysiłki w kierunku uruchomienia Apple Pay – podobno jeszcze przed rozpoczęciem się wakacji. Rzecz jasna czekamy na to ogłoszenie, z nie mniejszą niecierpliwością niż tysiące osób chcących przetestować płacenie za zakupy iPhonem.

Wsparcie Apple można pobierać ze sklepu AppStore.

Dla klientów Apple karta podarunkowa App Store & iTunes może być idealnym prezentem. Teraz kupicie ją też w Polsce

źródło: wirtualnemedia.pl

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona