Apple Special Event, czyli prezentacja jubileuszowego iPhone’a - live blog | Tabletowo.pl

Apple Special Event, czyli prezentacja jubileuszowego iPhone’a – live blog

Dołącz do dyskusji 0

Lato powoli się kończy, coroczna dawka emejzingu powoli spada, więc przyszedł czas na ten długo wyczekiwany moment. Już dzisiaj odbywa się konferencja Apple Special Event, na której spodziewamy ujrzeć się aż trzy nowe iPhone’y. Podobno ma być coś specjalnego, bo w końcu premiera pierwszego z nich miała miejsce dziesięć lat temu. Może nie jesteśmy na widowni w Steve Jobs Theater, ale możecie razem z nami śledzić na bieżąco to, co przygotowała na ten rok ekipa Tima Cooka.

Nikogo nie powinno dziwić, że Apple jest konkurencją Google, a więc nie prowadzi transmisji ze swojej konferencji na pośrednictwem YouTube, lecz przy użyciu autorskiej technologii HLS. Jeżeli oprócz naszego komentarza, który dodajemy na żywo poniżej, chcecie oglądać jabłkowe nowości, to możecie zrobić to tutaj.

Jeżeli jednak nie spełniacie wymagań postawionych przez giganta z Cupertino (iPhone, iPad lub iPod touch z Safari na iOS 9.0 i późniejszym, Mac z Safari i macOS v10.11 lub późniejszym albo komputer z Microsoft Edge i Windows 10) – wystarczy w VLC (zarówno na Androidzie, jak i Windowsie) uruchomić transmisję z jednego z poniższych linków:

http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8

http://appleliveevents-i.akamaihd.neit/hls/live/222436-b/16faohbadfvoihjbadfvljhbphjb06/master/4500/4500.m3u8?t=YWxpc2FtaXg=

No to co, gotowi? Zaczynamy!

źródło: Apple, Tablety.pl

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona