Apple Special Event 2018 - live blog z wrześniowej konferencji giganta z Cupertino | Tabletowo.pl

Apple Special Event 2018 – live blog z wrześniowej konferencji giganta z Cupertino

Dołącz do dyskusji 0

Dzisiaj mija dokładnie rok, od kiedy Apple zaprezentowało jubileuszowego smartfona, którego od tamtego czasu znamy jako iPhone X. Przez ostatnie dwanaście miesięcy, internet wrzał od plotek na temat nowości, które gigant z Cupertino ma zaprezentować na swojej największej konferencji. Ale koniec domniemań, gdyż za kilka chwil rusza wydarzenie zorganizowane w Steve Jobs Theater. Możecie wirtualnie przenieść się tam razem z nami.

Apple Special Event rusza już za chwilę, czyli o godzinie 19:00 dnia 12 września 2018. Gdzie je oglądać? Co ciekawe, można… na Twitterze!

Po raz pierwszy konferencja Apple będzie transmitowana również przez Twittera

Godny uwagi jest również fakt, że w 2018 Apple poszerzyło listę wspieranych przeglądarek o Google Chrome i Mozilla Firefox, więc oglądanie na pewno będzie łatwiejsze i wierzymy, ze tym razem nie musimy informować Was jak przechytrzyć giganta z Cupertino i uruchomić transmisję. To co, gotowi?

 

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona