Apple prezentuje nowe etui Smart Case dla iPada - Tabletowo.pl

Apple prezentuje nowe etui Smart Case dla iPada

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Apple prezentuje nowe etui Smart Case dla iPada Akcesoria Apple Nowości

Na konferencji Worldwide Developer Conference w San Francisco Apple zaprezentowało nie tylko system operacyjny iOS 6, aktualizację dla OS X Mountain Lion i nowe komputery, ale także etui Smart Case dla tabletu iPad. Tim Cook nie wspomniał o tym słowem podczas imprezy, lecz moje jeszcze czujne oczy dostrzegły zmianę w asortymencie internetowego sklepu Apple. Etui nie jest rewolucyjne, a kwota, jaką przyjdzie zapłacić za nią klientom, stosunkowo wysoka.

Akcesorium wyceniono na 49 dolarów i jest sprzedawane sześciu kolorach: czerwonym, szarym, białym, różowym, zielonym i niebieskim. Od okładki Smart Cover różni się obecnością osłony na tył urządzenia, które, jak powszechnie wiadomo, jest wrażliwe na zadrapania i uszkodzenia. Etui jest cienkie, wyposażone w otwory na najważniejsze złącza i funkcję budzenia i usypiania ekranu podczas otwierania i zamykania pokrywy. Krótko mówiąc, jest to Smart Cover z dodatkową warstwą chroniącą plecki tabletu.

Etui Smart Case jest dostępne w Apple Store, a producent oferuje darmowy grawer dedykacji, mantry, informacji o właścicielu, życzeń lub innych słów, które chcielibyście oglądać na tyle swojej „dachówki”. Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na stronie internetowej sklepu (link poniżej).

via Apple

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona