Apple prezentuje nowe etui Smart Case dla iPada 17

Apple prezentuje nowe etui Smart Case dla iPada

Apple prezentuje nowe etui Smart Case dla iPada 19

Na konferencji Worldwide Developer Conference w San Francisco Apple zaprezentowało nie tylko system operacyjny iOS 6, aktualizację dla OS X Mountain Lion i nowe komputery, ale także etui Smart Case dla tabletu iPad. Tim Cook nie wspomniał o tym słowem podczas imprezy, lecz moje jeszcze czujne oczy dostrzegły zmianę w asortymencie internetowego sklepu Apple. Etui nie jest rewolucyjne, a kwota, jaką przyjdzie zapłacić za nią klientom, stosunkowo wysoka.

Akcesorium wyceniono na 49 dolarów i jest sprzedawane sześciu kolorach: czerwonym, szarym, białym, różowym, zielonym i niebieskim. Od okładki Smart Cover różni się obecnością osłony na tył urządzenia, które, jak powszechnie wiadomo, jest wrażliwe na zadrapania i uszkodzenia. Etui jest cienkie, wyposażone w otwory na najważniejsze złącza i funkcję budzenia i usypiania ekranu podczas otwierania i zamykania pokrywy. Krótko mówiąc, jest to Smart Cover z dodatkową warstwą chroniącą plecki tabletu.

Etui Smart Case jest dostępne w Apple Store, a producent oferuje darmowy grawer dedykacji, mantry, informacji o właścicielu, życzeń lub innych słów, które chcielibyście oglądać na tyle swojej „dachówki”. Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na stronie internetowej sklepu (link poniżej).

via Apple