Apple podobno testuje 12,9-calowego iPada - Tabletowo.pl

Apple podobno testuje 12,9-calowego iPada

Dołącz do dyskusji 0

Wszyscy doskonale wiemy, że historia tabletów Apple zaczęła się od modelu z ekranem o przekątnej 9,7″. Przez długi, długi czas, były CEO koncernu z Cupertino, Steve Jobs, przekonywał nas, że jest to najbardziej odpowiednia przekątna i że mniejsze modele nie mają racji bytu. Z czasem nastawienie samego Jobsa, jak i całej firmy, do innych wielkości tabletu uległo zmianie, czego najlepszym dowodem była prezentacja iPada mini (7,9″) pod koniec ubiegłego roku. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawia się coraz więcej spekulacji mówiących o tym, że Apple szykuje się do premiery większego iPada. Dziś mamy do czynienia z kolejnymi.

Z najnowszych plotek wynika, że w fabrykach Foxconn aktualnie testowany jest iPad z ekranem o przekątnej 12,9″ (nawet większej niż nadchodzący 12,2-calowy tablet Samsunga Galaxy Note 12.2). Informacje te pokrywają się z poprzednimi, które z kolei pochodziły z koreańskich mediów. Trzeba jednak zauważyć, że wieści te nie zostały przez nikogo potwierdzone i znajdują się wyłącznie w sferze plotek. Tym bardziej, że inne źródła sugerują rzekomo zbliżający się debiut 11,4-calowego iPada.

Jeśli jednak informacje dotyczące 12,9-calowego tabletu Apple się potwierdzą, jego premiera spodziewana jest wiosną 2014 roku.

Swoją drogą, ciekawe ile w tych plotkach jest prawdy. Równie dobrze może się okazać, że Apple szuka dotykowej matrycy dla przyszłorocznego Macbooka Air…

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona