Apple iPad Air najlepszym tabletem roku 2013 na MWC 2014 - Tabletowo.pl

Apple iPad Air najlepszym tabletem roku 2013 na MWC 2014

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Apple iPad Air najlepszym tabletem roku 2013 na MWC 2014 Nowości

Na MWC są przyznawane różnego rodzaju nagrody i wyróżnienia. Nas naturalnie najbardziej interesują te dotyczące tabletów. W Barcelonie doceniono iPada Air, który określony został najlepszym tabletem roku 2013. Są jednak urządzenia, które równie dobrze mogłyby otrzymać takie „odznaczenie”.

iPad Air w porównaniu do poprzednika ma cieńszą obudowę, 64-bitowy procesor A7 (2 x 1,4 GHz),1 GB pamięci RAM, czy pojemniejszą baterię. Do tego jest lżejszy. Niewątpliwie produkt firmy z Cupertino był i jest jednym z najciekawszych produktów w swojej kategorii. Osprzęt w połączeniu z iOS 7 jest bardzo stabilną propozycją, jednak czy najlepszą?

Można powiedzieć, że iPad z wersji na wersję staje się sukcesem. Być może to było jednym z powodów dla uznania iPada Air za najlepszy produkt. Warto byłoby docenić takie produkty, jak LG G Pad 8.3, czy tablet Nexus. Pierwszy z nich pozwolił – podobnie jak smartfona G2 – dosłownie powstać jak feniks z popiołów. Wkroczył na rynek z przytupem. Z kolei Nexus oferuje świetny stosunek ceny do jakości/wydajności.

Osobiście nie przyznałbym palmy pierwszeństwa iPadowi, głównie za brak innowacyjności i wcale nie boję się tego określenia. Może i producenci tabletów z Androidem nią nie grzeszą, ale są na pewno kreatywni. A czy według Was iPad Air faktycznie jest najlepszym tabletem minionego roku?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona