Apple iPad 2S na początku 2012, iPad 3 w Q3? - Tabletowo.pl

Apple iPad 2S na początku 2012, iPad 3 w Q3?

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Apple iPad 2S na początku 2012, iPad 3 w Q3? Apple Ciekawostki Nowości Plotki / Przecieki

Nie wiem jak Wy, ale ja już się nie mogę doczekać 2012. Nie tylko dlatego, że wtedy ma mieć miejsce (kolejny) koniec świata (a ja, żądny ekstremalnych wrażeń obserwator, niezmiernie chciałbym go zobaczyć), ale także z powodu tabletowych nowości, których premiera została wyznaczona na początek lub pierwszą połowę przyszłego roku.

Według serwisu DigiTimes, Apple w pocie czoła pracuje nad stworzeniem nowej generacji tabletów iPad, których prezentacja ma miejsce na początku i w trzecim kwartale 2012 roku. Dlaczego użyłem liczby mnogiej w odniesieniu do iPadów i dat ich premiery? Otóż, jeśli wierzyć spekulacjom i dogłębnym analizom, w 2012 ujrzymy nie jeden, a dwa iPady. Pierwszym z nich będzie model opatrzony nazwą iPad 2S, który, jak łatwo się domyślić, będzie niewielkim krokiem naprzód w porównaniu do swojego poprzednika. Najprawdopodobniej zmianie ulegną wewnętrzne komponenty i specyfikacja techniczna urządzenia, lecz design obudowy pozostanie ten sam.

Prawdziwej rewolucji możemy spodziewać się w Q3 2012, a to za sprawą iPada 3. Choć na temat tego urządzenia nie wiemy absolutnie nic, sama wzmianka o trwających nad nim pracach budzi emocje. Pracownicy serwisu DigiTimes twierdzą, że do końca bieżącego roku Apple zostanie dostarczone 2 miliony egzemplarzy iPada nowej generacji.

Pamiętajmy, że powyższe informacje, jakkolwiek ekscytujące, są jedynie plotkami i wynikami niepotwierdzonych analiz. Do pierwszego stycznia 2012 roku pozostało trochę czasu (niecałe dwa miesiące, o ile moje wypełnione obliczeniami tablice matematyczne mnie nie zwodzą), a to gwarantuje narodziny jeszcze niejednej plotki. Uzbrójmy się w cierpliwość i czekajmy.

via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona