Apple iPad 2 za niewiele ponad 8 milionów dolarów | Tabletowo.pl

Apple iPad 2 za niewiele ponad 8 milionów dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Mieliście kolejny ciężki dzień? Rozumiem, pływanie w płynnym złocie, jedzenie kawioru, popijanie dwustuletniego wina i obrzucanie służących kulkami z pieniędzy może być męczące. Odpowiedni relaks zagwarantuje wieczór z iPadem 2, ale nie tym zwykłym, który można znaleźć w każdym sklepie. Za niewiele ponad 8 milionów dolarów możecie zakupić tablet, który jest tak niesamowity, że w nocy mieni się kolorami złota i przepychu. Nie, może przesadziłem, ale braku oryginalności na pewno mu zarzucić nie można.

Za niewyobrażalną cenę wynoszącą 8.1 miliona dolarów (pięć milionów funtów, dwadzieścia dwa miliony złotych) można zakupić tablet Apple iPad 2, który od wewnątrz nie różni się niczym od swoich tańszych braci, lecz od zewnątrz promienieje bogactwem. Centrum jego pokrytego 24-karatowym złotem tylnego panelu stanowi logo Apple wyłożone 53 prawdziwymi, idealnie oszlifowanymi diamentami. Takie rozwiązanie ma jedną poważną wadę – do wagi urządzenia dodaje 2 000 gramów. Przód iPada 2 „Gold History Edition”, bo taką nazwę nosi ten wyjątkowy tablet, wykonano z kanadyjskiego amolitu, najstarszego na świecie minerału powstałego ze szczątek prehistorycznych muszli (amonitów). Zawiera on domieszkę 57 gramów prawdziwych skamieniałych kości Tyranozaura (dla przyjacół T-Rexa). Jakby to wszystko było dla Was za mało i wyjątkowo lubujecie się w bardzo drogich, okrągłych guzikach, charakterystyczny przycisk Początek iPada 2 błyszczy się 8.5-karatowym diamentem otoczonym kręgiem 12 mniejszych, lecz podobnej jakości, świecidełek.

Jeżeli od dłuższego czasu ciąży Wam w kieszeni pięć milionów funtów, wyżej opisany tablet możecie zakupić tutaj.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona