Apple aktualizuje iUrządzenia do iOS 6.1.3 - Tabletowo.pl
Ważne

Apple aktualizuje iUrządzenia do iOS 6.1.3

Tabletowo.pl Apple aktualizuje iUrządzenia do iOS 6.1.3 Apple Nowości

Użytkownikom urządzeń koncernu z Cupertino na wyświetlaczach pokazały się dziś powiadomienia informujące o możliwości dokonania aktualizacji systemu operacyjnego do najnowszej wersji, oznaczonej numerkiem iOS 6.1.3. Jesteście ciekawi, co wprowadza? Jak się można domyślać: jedynie poprawki występujących błędów i niewielkie usprawnienia w działaniu iSprzętu.

Od jakiegoś czasu mówiło się, że Apple wyda aktualizację oprogramowania, które załata dziurę umożliwijącą obejście blokady ekranu. Dokładniej mówiąc (właściwie pisząc) – usunie problem, który pozwalał na ominięcie kodu i uzyskanie dostępu między innymi do aplikacji telefon (w smartfonach iPhone) czy galerii. I tak się właśnie stało. Wspomniane usprawnienie jest jedną z dwóch kluczowych nowości, które oferuje iOS 6.1.3. Drugą jest… Udoskonalenie map na terytorium Japonii. Oprócz tego aktualizacja zawiera mniejsze usprawnienia i naprawia inne, mniej istotne błędy. Przy okazji warto zauważyć, że zespół EvasiOn, odpowiedzialny za jailbreaka, zapowiedział, że nie zamierza oferować wsparcia dla iOS 6.1.3.

Powiadomienie o aktualizacji powinno Wam się wyświetlić automatycznie. Jeśli tak się jednak nie stało, możecie jej poszukać w ustawieniach iUrządzenia: ogólne -> uaktualnienia. Paczka waży 31,7MB, a aktualizacja dokonywana jest w trybie OTA (over the air).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona