Apple w 2018 roku może zaprezentować jeszcze nowego Apple Watcha, iPada z Face ID i tańszego MacBooka Air | Tabletowo.pl

Apple w 2018 roku może zaprezentować jeszcze nowego Apple Watcha, iPada z Face ID i tańszego MacBooka Air

Dołącz do dyskusji 0

Wygląda na to, że sprzętowa posucha, jeśli chodzi o nowości od Apple (nie licząc iPada 9,7″ 2018), to tylko cisza przed burzą. Z najnowszych doniesień wynika bowiem, że producent w tym roku może zaprezentować nie tylko trzy iPhone’y, ale również masę innych urządzeń z pozostałych segmentów.

Jeśli mnie pamięć nie myli, to ze sprzętu Apple w tym (2018) roku zaprezentowało jedynie iPada 9,7″ 2018 i czerwone iPhone’y 8 i 8 Plus. Niektórzy spodziewali się premiery (przynajmniej) tańszego HomePoda na WWDC 2018, lecz koncern z Cupertino konferencję poświęcił wyłącznie oprogramowaniu (m.in. iOS 12, WatchOS 5 i macOS Mojave). Wyglądało więc na to, że przed nami tylko jeszcze prezentacja tegorocznych iPhone’ów i tyle. Tymczasem według najnowszych doniesień, producent może szykować znacznie więcej nowości.

Doskonale wszystkim znany analityk od Apple, Ming-Chi Kuo z TF International (kiedyś z KGI Securities), który dość trafnie (na podstawie informacji z łańcucha dostaw) przewiduje kolejne posunięcia koncernu z Cupertino prognozuje, że w drugiej połowie 2018 roku firma zaprezentuje również iPada z Face ID, nowego Apple Watcha z większym wyświetlaczem i tańszego MacBooka Air (premiery tego ostatniego spodziewaliśmy się już w marcu, na konferencji, podczas której pokazano iPada 9,7″ 2018).

Ming-Chi Kuo z TF International jest też zdania, że wszystkie tegoroczne iPhone’y trafią do sprzedaży jeszcze we wrześniu, chociaż nie tak dawno mówiło się, że 6,1-calowy będzie dostępny dopiero w listopadzie, z uwagi na problemy przy produkcji wyświetlacza. Co więcej, analityk uważa, że najtańszy ze smartfonów może w końcu przekonać klientów, aby przesiedli się na niego ze swojego starego, kilkuletniego iPhone’a, bowiem w atrakcyjnej cenie zaoferuje wiele funkcji, które znajdą się także na pokładzie droższych modeli (m.in. ekran z wycięciem w górnej części i Face ID).

Polecamy również:

Prognozowane ceny tegorocznych iPhone’ów wyglądają całkiem zachęcająco i obiecująco

*Na grafice tytułowej iPad Pro 10.5

Źródło: MacRumors

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona