12 dni prezentów w App Store. Każdego dnia inna aplikacja/gra/utwór/książka/film za darmo (start 26 grudnia) - Tabletowo.pl

12 dni prezentów w App Store. Każdego dnia inna aplikacja/gra/utwór/książka/film za darmo (start 26 grudnia)

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl 12 dni prezentów w App Store. Każdego dnia inna aplikacja/gra/utwór/książka/film za darmo (start 26 grudnia) Aplikacje Apple Nowości

Odkąd App Store działa i prężnie się rozwija, na każdego rodzaju święta, czy to mniejsze, czy większe, oferuje nam różne promocje. Firma Apple zdążyła nas już przyzwyczaić do tego, że na Boże Narodzenie oddaje w nasze ręce, całkowicie bezpłatnie, wybrane treści. Nie inaczej będzie w tym roku.

Do App Store trafiła dziś aplikacja „12 Days of Gifts” (z ang. 12 dni prezentów), której nazwa mówi sama za siebie. Przez dwanaście dni, począwszy od drugiego dnia świąt, tj. 26 grudnia, w sklepie z aplikacjami na iOS będzie można znaleźć jeden darmowy program, grę, książkę, film, utwór, etc – do pobrania wyłącznie danego dnia, czyli przez 24 godziny.

Oczywiście należy wziąć pod uwagę to, że nie wszystkie treści dostępne są we wszystkich krajach, przez co z 12 prezentów może nam się udać zdobyć tylko kilka. Warto zauważyć, że promocja skierowana jest do użytkowników wszystkich produktów Apple pracujących w oparciu o iOS 7.0.

Aplikację do śledzenia tegorocznych prezentów od Apple znajdziecie pod tym adresem. Oczywiście jest darmowa.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona