appkiwartewzmianki #1: dwa ciekawe programy do tapetowania tabletów - Tabletowo.pl

appkiwartewzmianki #1: dwa ciekawe programy do tapetowania tabletów

Dołącz do dyskusji 0

Witam wszystkich serdecznie w nowej serii artykułów na tabletowo.pl, w której regularnie dostarczane będą do Was nowe informacje na temat interesujących aplikacji z Google Play. A że ich liczba aktualnie zaczyna sięgać miliona – zdecydowanie mamy w czym wybierać. Na początek zajmiemy się szybkim odświeżeniem zakurzonych pulpitów.

Tabletowo.pl appkiwartewzmianki #1: dwa ciekawe programy do tapetowania tabletów Aplikacje

Coś specjalnego dla miłośników nowoczesnego designu. Pattrn pozwala na korzystanie z zasobów wzorzystych tapet społeczności COLOURlovers. Są to tapety nie byle jakie, można tu znaleźć naprawdę oryginalne i ciekawe prace, bazujące najczęściej na kombinacji pięciu wybranych odcieni. Ich ilość jest ogromna, więc każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie.

Tapety możemy przeglądać według najpopularniejszych, ostatnio dodanych oraz szukać ich po tagach dodanych przez twórców. Co ciekawe, możemy też szukać interesujących nas wzorów, wybierając konkretny kolor z palety barw. Dodatkowo tagi, których często szukamy, można zapisać, aby szybciej i wygodniej wynajdywać wzory w pożądanym przez nas klimacie.

Najładniejsze tapety możemy dodać do ulubionych, zapisać je w pamięci tabletu lub od razu wrzucić na pulpit. Aplikacja pozwala na automatyczną zmianę tapety codziennie lub co tydzień, wybierając następną losowo spośród tych, które zdecydowaliśmy się oznaczyć gwiazdką, najpopularniejszych lub całkowicie losowo z ogromnej bazy COLOURlovers.

Jeden z niewielu minusów Pattrn to brak przeglądania wzorów po jakichkolwiek kategoriach. Jednak bardzo możliwe jest, że funkcja ta zostanie dodana w przyszłości – wszak na logo w appce wciąż widnieje napis beta. Tymczasem zapraszam wszystkich do zanurzenia się w świecie niezliczonych barw – Wasz pulpit już nigdy nie będzie taki sam.

Tabletowo.pl appkiwartewzmianki #1: dwa ciekawe programy do tapetowania tabletów Aplikacje   Tabletowo.pl appkiwartewzmianki #1: dwa ciekawe programy do tapetowania tabletów Aplikacje   Tabletowo.pl appkiwartewzmianki #1: dwa ciekawe programy do tapetowania tabletów Aplikacje   Tabletowo.pl appkiwartewzmianki #1: dwa ciekawe programy do tapetowania tabletów Aplikacje   Tabletowo.pl appkiwartewzmianki #1: dwa ciekawe programy do tapetowania tabletów Aplikacje

Z drugiej strony, dla fanów minimalizmu polecam appkę Colors, dzięki której w prosty sposób wybierając odcień z palety barw jesteśmy w stanie ustawić sobie na tapetę konkretny kolor. I w tym przypadku baza zapożyczona jest od COLOURlovers. Narzędzie przyjemne, skuteczne i proste w obsłudze – czyli dokładnie to, co userzy lubią najbardziej.

Tabletowo.pl appkiwartewzmianki #1: dwa ciekawe programy do tapetowania tabletów Aplikacje   Tabletowo.pl appkiwartewzmianki #1: dwa ciekawe programy do tapetowania tabletów Aplikacje   Tabletowo.pl appkiwartewzmianki #1: dwa ciekawe programy do tapetowania tabletów Aplikacje   Tabletowo.pl appkiwartewzmianki #1: dwa ciekawe programy do tapetowania tabletów Aplikacje

Co ważne, obie aplikacje są darmowe. Niedługo pojawi się również zestawienie najładniejszych animowanych tapet. A w kolejnym odcinku przedstawię kilka przydatnych appek, które na pewno zwiększą Waszą produktywność. Stay tuned!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona