Aplikacje MSN (dawniej Bing) w Play Store i iTunes | Tabletowo.pl

Aplikacje MSN (dawniej Bing) w Play Store i iTunes

Dołącz do dyskusji 0

A wśród nich miedzy innymi Wiadomości, Pogoda, Sport, Zdrowie i Kuchnia.

Do znudzenia powtarzamy ostatnio mantrę o wieloplatformowości Microsoftu, a udostępnienie tych bezpośrednio powiązanych z Bingiem aplikacji, jest kolejnym krokiem pokazującym, że firma ta chce istnieć na jak największej liczbie urządzeń bez podziału na systemy operacyjne. Krok w dobrym kierunku, ale pytanie – jak Microsoft chce na tym zarabiać? Model biznesowy oparty o reklamy, w tym przypadku, nie wchodzi w grę.

msn3

Aplikacje te były wczaśniej dostępne dla Windows i Windows Phone i cieszyły się dużą popularnością wśród użytkowników. Dobrze napisane, dopracowane graficznie i agregujące informacje i dane z wielu źródeł zewnętrznych. Do ściągnięcia również z Amazon Store oraz pod tym wygodnym zbiorczym linkiem na stronie MSN. Aplikacja Pogoda pojawi się na iOS dopiero w najbliższych miesiącach, a aplikacji Podróże na razie brak na platformy poza Windowsem. Oto one:

Android iOS
Zdrowie i fitness
Kuchnia
Sport
Finanse
Pogoda
Wiadomości

Szkoda, że użytkownicy Windowsa nie są ostatnio traktowani tak dobrze, jak użytkownicy systemów od konkurencji.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona