Aplikacje Adobe Touch dostępne w Android Market - Tabletowo.pl

Aplikacje Adobe Touch dostępne w Android Market

Tabletowo.pl Aplikacje Adobe Touch dostępne w Android Market Aplikacje Ciekawostki Nowości

Adobe zauważa niesamowity rozwój rynku tabletów i potencjał, który w nim tkwi – można wywnioskować z kolejnych poczynań firmy. W połowie maja posiadacze iPadów mogli się cieszyć z udostępnienia trzech aplikacji dla grafików: Color Lava, Nav i Eazel, natomiast jakiś czas później, w październiku, przedstawiciele Adobe zapowiedzieli trwające prace nad programami przeznaczonymi na tablety z Androidem: Photoshop Touch i kilkoma mniejszymi projektami. Jeśli na nie czekaliście – mam dobrą wiadomość. Wszystkie zapowiadane aplikacje trafiły właśnie do Android Market.

Adobe Touch Apps to rodzina sześciu intuicyjnych programów przygotowanych na urządzenia z dotykowymi wyświetlaczami, których założeniem jest umożliwienie milionom posiadaczy tabletów wyzwolenie swojej kreatywności w każdym miejscu i czasie.

Adobe Debiut do prezentacji projektów (także plików z Photoshopa czy Illustratora):

Adobe Collage do przygotowywania kolaży:

Adobe Ideas do szkicowania:

Adobe Kuler do tworzenia nowych kolorów:

Adobe Proto do tworzenia projektów stron internetowych:

Adobe Photoshop Touch do edycji zdjęć. Więcej na jego temat przeczytacie tutaj.

Wszystkie aplikacja są zintegrowane z Adobe Creative Cloud – z usługą pozwalającą na dzielenie się pracami, ich przeglądanie i transfer. Ma także umożliwić transport prac stworzonych za pomocą aplikacji Adobe Touch do Adobe Creative Suite w celu ich dalszego udoskonalania. Więcej opcji (w tym płatnych) zostanie udostępnionych w pierwszej połowie 2012 roku.

Wszystkie aplikacje dostępne są dla urządzeń pracujących w oparciu o Androida w wersji 3.1 lub nowszej, wyposażonych w ekran o przekątnej minimum 8,9″ i rozdzielczości ekranu 1280 x 800 pikseli. Cena każdej wynosi 10 dolarów. Obecnie trwają prace nad przygotowaniem wszystkich programów dla iOS, które mają być dostępne w AppStore na początku 2012 roku. Obecnie można tam znaleźć jedynie Adobe Ideas (6 dolarów).

źródło, Adobe

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona