Aplikacja YouTube na SHIELD Android TV doczekała się bardzo ważnej aktualizacji | Tabletowo.pl

Aplikacja YouTube na SHIELD Android TV doczekała się bardzo ważnej aktualizacji

Dołącz do dyskusji 0

NVIDIA poinformowała właśnie, że udostępniła istotną z punktu widzenia użytkownika aktualizację aplikacji YouTube dla SHIELD Android TV. Dzięki temu będzie on mógł oglądać m.in. nadawane na żywo wideo w 360°.

Aktualizacja programu jest widoczna od razu po jego uruchomieniu. Uporządkowano bowiem menu nawigacyjne po lewej stronie. A gdy się je ukryje, można wówczas zobaczyć czytelnie opisaną listę ikon. Na samej górze wyświetlana jest natomiast informacja, który z użytkowników jest aktualnie zalogowany. Obok natomiast znajduje się też wiersz z interesującymi treściami, m.in. spersonalizowanymi rekomendacjami oraz propozycjami programów, dostępnych w usłudze YouTube Red Original.

Oprócz tego, usprawniono także odtwarzacz wideo oraz interfejs wyszukiwania. Nie ma już czerwonego paska kontrolnego, który zasłaniał część ekranu. Od teraz też, jeżeli użytkownik ma włączoną opcję autoodtwarzania następnego filmu, kolejne wideo włączy się nie od razu, a dopiero po pięciu sekundach. Pojawiły się również przyciski poprzedni/następny, a ikonki To mi się podoba i To mi się nie podoba ukryto w rozwijanym menu Więcej opcji.

Całkowicie przebudowany został także ekran Ustawień. Siatkę małych kafli zastąpiono rzędem dużych, bardziej czytelnych ikon – rozwijają się one na prawo, gdy użytkownik przemieszcza się przez menu.

Zaktualizowaliście już swoje SHIELD Android TV? Podobają Wam się zmiany? Czy będziecie potrzebowali czasu, żeby się do nich przyzwyczaić?

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona