Aplikacja Wykop.pl na Androida już dostępna (update: na iOS też!) - Tabletowo.pl
Ważne

Aplikacja Wykop.pl na Androida już dostępna (update: na iOS też!)

Tabletowo.pl Aplikacja Wykop.pl na Androida już dostępna (update: na iOS też!) Aplikacje Nowości

Wykop to serwis, w którym użytkownicy wyszukują najciekawsze informacje znalezione w Internecie, a następnie oceniają, komentują i polecają je swoim znajomym. Ta prosta idea wdrożona w życie sprawia, że Wykop jest zawsze aktualnym odzwierciedleniem tego, czym żyje Internet – możemy przeczytać w opisie oficjalnej aplikacji mobilnej serwisu, która w dniu dzisiejszym trafiła do sklepu Android Market.

Program działa zarówno na tabletach, jak i na smartfonach, pracujących pod kontrolą Androida w wersji 2.1 i nowszych. Jego interfejs jest przejrzysty, a obsługa intuicyjna, dzięki czemu korzystanie z serwisu na urządzeniach mobilnych jest wygodniejsze.

Aplikacja Wykop.pl dostępna jest bezpłatnie w Android Market, a także w AppStore.

Tabletowo.pl Aplikacja Wykop.pl na Androida już dostępna (update: na iOS też!) Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Aplikacja Wykop.pl na Androida już dostępna (update: na iOS też!) Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Aplikacja Wykop.pl na Androida już dostępna (update: na iOS też!) Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Aplikacja Wykop.pl na Androida już dostępna (update: na iOS też!) Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Aplikacja Wykop.pl na Androida już dostępna (update: na iOS też!) Aplikacje Nowości

A jeśli kogoś interesuje, poniżej krótki przegląd aplikacji Wykop.pl w wersji na smartfony:

I iPadowa wersja – AppStore:

Tabletowo.pl Aplikacja Wykop.pl na Androida już dostępna (update: na iOS też!) Aplikacje Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona