fot. PLL LOT

Od teraz w aplikacji SkyCash kupisz bilet również na… samolot. I można nawet trochę zaoszczędzić

Już od dawna wiele rzeczy da się zrobić z poziomu smartfona, kupić bilet na samolot także. Od teraz użytkownicy będą mogli to uczynić również bezpośrednio w aplikacji SkyCash. Wiele osób bez wątpienia się z tego ucieszy.

Ja osobiście nie używam tego programu (bilety na autobus kupuję w mPay), lecz mnóstwo osób robi to każdego dnia. W aplikacji można bowiem nabyć nie tylko bilety na komunikację miejską, ale również na pociąg i do kina, a także zapłacić za parking. To sprawia, że korzystanie z tej appki może wejść w nawyk i najaktywniejsi użytkownicy bez wątpienia ucieszą się, że od teraz kupią za jej pośrednictwem także bilet na samolot.

SkyCash nawiązał współpracę z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, dzięki czemu począwszy od wczoraj, 27 grudnia 2017 roku, użytkownicy aplikacji mogą nabywać bilety na samoloty tego operatora. Cały proces nie jest skomplikowany i wygląda identycznie, jak w innych kanałach sprzedaży. Zapłacić za bilet można zarówno z salda konta, jak i za pomocą podpiętej do konta karty płatniczej.

Dlaczego warto kupić bilet na samolot za pośrednictwem aplikacji SkyCash? Z okazji rozpoczęcia współpracy, każdy klient, który nabędzie bilet od 27 grudnia 2017 roku do 10 stycznia 2018 roku włącznie, dostanie rabat w wysokości 10%. Jest tylko jeden haczyk – oferta dotyczy jedynie rejsów na terenie Unii Europejskiej i to tych, realizowanych od 15 lutego 2018 roku. Jeżeli ktoś więc się gdzieś wybierał i zamierzał polecieć LOT-em, to jest to bardzo fajna okazja, aby zaoszczędzić.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2017/11/15/pll-lot-wi-fi-internet-w-samolocie/

Źródło: informacja prasowa