Aplikacja PRISMA, która szturmem przejmuje portale społecznościowe, wreszcie dostępna na Androida | Tabletowo.pl

Aplikacja PRISMA, która szturmem przejmuje portale społecznościowe, wreszcie dostępna na Androida

Dołącz do dyskusji 0

Jakiś czas temu na portalach społecznościowych nagle pojawił się wysyp zdjęć przypominających obrazy. Tak, to właśnie przez PRISMA, która pojawiła się w App Store. Aplikacja, dzięki swoim filtrom, pozwala w bardzo łatwy sposób przerabiać każde zdjęcie lub obrazek na coś przypominające dzieło wykonane przez artystę malarza. Teraz prawdopodobnie przyjdzie druga fala takich zdjęć, gdyż wczorajszego wieczoru PRISMA oficjalnie pokazała się w Google Play.

Prisma jest bardzo prostą aplikacją, ale jednocześnie w bardzo ciekawy sposób potrafi przerobić każde zdjęcie. Do dyspozycji mamy aż 36 filtrów, których stosowanie może nie jest najszybsze, bo na moim Galaxy S6 zastosowanie jednego może trwać nawet kilkanaście sekund, ale na pewno efektowne. Algorytmy są na tyle ciekawe, że aż chce się sprawdzać co najmniej kilka filtrów dla jednego zdjęcia. Tak to wygląda na jednym z moich zdjęć:

Aplikacja jest darmowa i dostępna na urządzenia z systemem Android 4.1 lub nowszym. Możecie ją pobrać z linku poniżej:

GooglePlay

Źródło: Google Play via PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona