źródło: Biuro Prasowe T-Mobile

Dzięki T-Mobile jeszcze bardziej polubisz piątki

Dla wielu osób piątek to najbardziej wyczekiwany dzień tygodnia. Klienci T-Mobile wkrótce dostaną kolejny pretekst, żeby go polubić jeszcze bardziej, ponieważ operator zamierza im co tydzień rozdawać prezenty za lojalność. Aby je jednak otrzymać, trzeba spełnić jeden warunek. Spokojnie, to nic nadzwyczaj trudnego.

Atrakcyjna oferta to tylko jeden z kluczy do serc klientów. Czy najważniejszy? Z tym bym polemizował, ponieważ nie mniej istotne są zasięg i jakość świadczonych usług oraz obsługa klienta i wsparcie posprzedażowe. Jak z tym jest w przypadku T-Mobile, niech oceni każdy subiektywnie, bowiem ile osób, tyle opinii. I nie dziwne, gdyż wpływ na to ma szereg czynników.

Happy Fridays w T-Mobile

Tym, co trzyma klientów u danego operatora, są także promocje dla obecnych użytkowników – każdy bowiem lubi czuć się dopieszczony. T-Mobile najwyraźniej o tym pamięta i dlatego przygotowało akcję Happy Fridays, w ramach której abonenci będą otrzymywać różne gratisy całkowicie za darmo.

Brzmi kusząco? Na pewno. Co więc trzeba zrobić, aby je zdobyć? Jedynym warunkiem jest (oprócz oczywiście bycia klientem T-Mobile) zainstalowanie aplikacji Mój T-Mobile na swoim smartfonie z Androidem lub iOS. Osobiście miałem okazję (a także przyjemność) z niej korzystać i nie mam do niej większych zastrzeżeń – program ma nowoczesny interfejs, jego obsługa jest intuicyjna, a logowanie banalnie proste.

Aplikacja Mój T-Mobile pozwala zarządzać numerami w sieci T-Mobile, regulować faktury za usługi, doładowywać konto i aktywować pakiety minut, SMS-ów, internetu itd. W ramach Happy Fridays co piątek, począwszy od 18 października, za pośrednictwem programu klienci operatora będą mogli uzyskać dodatkowe benefity.

T-Mobile informuje, że użytkownicy dostaną w prezencie na przykład darmowe paczki internetu, bezpłatne usługi dodatkowe czy zniżki na smartfony i urządzenia, więc jest na co czekać. Co bardzo istotne, nikt nie zostanie pominięty, ponieważ akcja Happy Fridays obejmie wszystkich klientów, tj. użytkowników ofert na abonament, kartę i MIX.

Pobierz aplikację „Mój T-Mobile” ze Sklepu Google Pay na Androida
Pobierz aplikację „Mój T-Mobile” ze sklepu App Store na iOS

Źródło: informacja prasowa