Znowu można pojeździć komunikacją miejską mniejszym kosztem - tym razem dzięki moBILET i BLIK 16
fot. moBILET

Znowu można pojeździć komunikacją miejską mniejszym kosztem – tym razem dzięki moBILET i BLIK

W aplikacji moBILET BLIK-iem można płacić od połowy stycznia 2018 roku. Teraz jednak wyjątkowo opłaca się korzystać z tej metody płatności, ponieważ dzięki temu użytkownicy dostaną zwrot 50% wartości biletu.

Przyznaję, że dzięki różnym promocjom, kupowanie biletu na komunikację miejską weszło mi w nawyk. I wszystkich szczerze do tego zachęcam, ponieważ jest to naprawdę bardzo wygodne. Szczególnie, że co chwilę pojawiają się kolejne oferty, dzięki którym można co nieco zaoszczędzić. Tym razem swoją kusi moBILET.

Użytkownicy aplikacji mogą regulować należności na kilka sposobów: środkami z wirtualnego portfela bądź konta grupowego, kartą płatniczą lub BLIK-iem. Ta ostatnia metoda została dodana w połowie stycznia 2018 roku i teraz wyjątkowo opłaca się z niej korzystać, ponieważ w przypadku zapłacenia nią za bilet, użytkownik otrzyma (w ciągu 7 dni) zwrot 50% wartości biletu na konto. Jednorazowo może to być nawet 15 złotych, a więc naprawdę niemało (to górna granica zwrotu, również w przypadku droższych niż 30 złotych biletów). Z kolei minimalna cena biletu, jaki bierze udział w promocji, to złotówka.

Aby skorzystać z tej oferty, należy w aplikacji moBILET ustawić BLIK jako domyślną formę płatności. Robi się to w kilku prostych krokach, w dodatku można włączyć usługę One Click BLIK (czyli dodać moBILET do zaufanych sprzedawców), dzięki której tylko podczas pierwszej (weryfikacyjnej) płatności trzeba podawać sześciocyfrowy kod BLIK. Podczas każdej kolejnej wystarczy jedynie zaakceptować ją w aplikacji banku.

Znowu można pojeździć komunikacją miejską mniejszym kosztem - tym razem dzięki moBILET i BLIK 17

Promocja potrwa do 1 lipca 2018 roku włącznie lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty, tj. 50 tysięcy złotych. Wszystkie informacje zainteresowani znajdą na >oficjalnej stronie oferty< oraz w podlinkowanym poniżej regulaminie akcji.

Regulamin akcji promocyjnej „Płać BLIKIEM w aplikacji Mobilet, a oddamy Ci 50% za bilet”

Źródło: informacja prasowa