Revolut card
fot. Revolut

To idealny moment, aby wyrobić sobie kartę Revolut

Z Revolut korzysta już ponad 1,5 miliona osób. Postanowiono to uczcić w bardzo korzystny dla użytkowników sposób. Wszyscy nowi klienci do 9 marca 2018 roku włącznie będą mogli zamówić kartę całkowicie za darmo. Oferta nie dotyczy jednak obecnych, którzy nadal tego nie zrobili.

Revolut to jedna z tych rzeczy, która naprawdę się przydaje. Z aplikacji z powodzeniem można korzystać bez wyrobionej karty, lecz kiedy się ją już ma, życie po prostu staje się łatwiejsze. Program oferuje bowiem niezwykle korzystne kursy walut, dzięki czemu można naprawdę sporo zaoszczędzić, robiąc dużo zakupów w zagranicznych sklepach. Oczywiście przydaje się to również na zagranicznych wycieczkach.

Reklama

Podstawowe, wystarczające przeciętnemu użytkownikowi usługi są bezpłatne. Wyrobienie pierwszej karty i jej obsługa także. Jedyne, za co trzeba zapłacić, to za jej wysłanie. Kiedyś to było 9 złotych, teraz jednak widzę, że jest to równowartość 5 funtów brytyjskich, tj. 24 złotych. Ekspresowa dostawa to równowartość 12 funtów. Jeżeli ktoś więc przymierza się do rozpoczęcia swojej przygody z Revolut, to jest to idealny moment, aby to zrobić.

Z okazji przekroczenia progu 1,5 miliona użytkowników, do 9 marca 2018 roku włącznie wszystkie karty będą wysyłane bezpłatnie. 24 złotych to sporo w tej sytuacji, więc ja osobiście bym się nie zastanawiał, tylko skorzystał. Jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji na temat Revoluta, znajdzie je na >oficjalnej stronie<. Ja mogę tę usługę z czystym sumieniem polecić, gdyż sam z niej namiętnie korzystam i jeszcze ani razu mnie nie zawiodła.

Jak wspomniałem, oferta nie jest skierowana do obecnych użytkowników, którzy z jakiegoś powodu nie wyrobili sobie jeszcze karty. Revolut jednak uspokaja, że i dla nich wkrótce zostanie przygotowane coś specjalnego, więc (chyba) warto uzbroić się w cierpliwość i poczekać.

Aktualizacja - 2018.03.01Na swoim oficjalnym blogu Revolut napisał dziś, że oferta darmowej dostawy pierwszej fizycznej karty dotyczy jednak zarówno nowych, jak i obecnych użytkowników. W dodatku promocja potrwa nie tylko do 9 marca, ale do 11 marca 2018 włącznie.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2017/11/08/revolut-chce-byc-pelnoprawnym-europejskim-bankiem/

Źródło: @RevolutApp; Revolut