Aplikacja INGMobileHD dostępna na Androida i iOS

INGMobileHD

Osoby prowadzące konta internetowe doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak uciążliwe bywa robienie przelewów przez urządzenia mobilne – zwłaszcza korzystając z przeglądarek internetowych na tabletach. Dziś na szczęście klienci ING odczują ulgę w tym względzie. Udostępniona została bowiem aplikacja stworzona z myślą o tabletach, na dwie platformy mobilne: Androida i iOS. Swoją drogą, ciekawe kiedy przyjdzie pora na platformę Windows Phone, z którego korzysta coraz więcej Polaków…

Aplikacja, co zdążyłam sprawdzić na iPadzie, jest bardzo przyjazna, przejrzysta i intuicyjna. Wszystkie najważniejsze dyspozycje mamy pod ręką – jednym kliknięciem możemy się przenieść do wybranego konta, przejrzeć oszczędności (lokaty, itp.) czy wykonać przelew.

Aby móc korzystać z aplikacji, podczas pierwszego uruchamiania należy ustawić swój kod PIN. Każdy klient ING posiada unikalny identyfikator użytkownika, na podstawie którego – po podaniu hasła – ustala kod PIN, który odblokowuje możliwość korzystania z programu mobilnego na Androidzie i iOS.

Program w obu wersjach jest oczywiście darmowy. Znajdziecie go w Google Play i App Store (linki poniżej):

INGMobileHD

INGMobileHD

INGMobileHD