Lepiej nie aktualizujcie aplikacji Google Muzyka Play, możecie mieć problemy | Tabletowo.pl

Lepiej nie aktualizujcie aplikacji Google Muzyka Play, możecie mieć problemy

Dołącz do dyskusji 0

Aktualizacje z zasady są wydawane po to, aby poprawiać działanie jakiegoś urządzenia czy aplikacji (choć oczywiście znalazłoby się kilka wyjątków). Tym razem jednak coś ewidentnie poszło nie tak, ponieważ Google Muzyka Play w najnowszej wersji przynosi więcej szkody niż pożytku.

Konkretniej chodzi o wydanie, oznaczone jako 7.9.4920. Jak bowiem donosi całkiem spore grono „poszkodowanych”, program po aktualizacji jest po prostu… nieużywalny. Zaraz po jego uruchomieniu wyskakuje komunikat o zatrzymaniu aplikacji i nawet próby ponownego jej włączenia spełzają na niczym.

fot. Android Police

Niestety, wystarczy zajrzeć do Sklepu Play, aby zorientować się, że nie są to sporadyczne przypadki. W opiniach cała masa użytkowników daje znać, ze po aktualizacji do wersji 7.9.4920 Google Muzyka Play przestała całkowicie działać. Musicie uwierzyć mi na słowo, nie będę tutaj wrzucał screena, gdyż sporo wypowiedzi jest niecenzuralnych (emocje, wywołane przez tę sytuację, jak widać są naprawdę duże).

Póki co, jedynym wyjściem jest ręczny powrót do poprzedniego wydania. Potrzebny plik można ściągnąć z APK Mirror. Wcześniej jednak oczywiście trzeba wyłączyć automatyczne aktualizacje, gdyż po chwili problem powróci. Potem już pozostaje tylko czekać aż Google naprawi tego buga.

Źródło: Android Police

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona