Goodie wprowadza cashback – aplikacja będzie zwracać użytkownikom część wydanych przez nich pieniędzy | Tabletowo.pl

Goodie wprowadza cashback – aplikacja będzie zwracać użytkownikom część wydanych przez nich pieniędzy

Dołącz do dyskusji 0

Aplikacja Goodie została pobrana już ponad pół miliona razy i nieustannie się rozwija. Projekt autorstwa Banku Millennium wystartował pod koniec 2016 roku i wkrótce wzbogaci się o kolejną atrakcyjną dla użytkowników nowość – cashback.

Goodie jest jedną z wielu aplikacji, agregujących oferty promocyjne i aktualne gazetki. Na tle innych wyróżnia ją jednak to, że za jej pośrednictwem można również zakładać karty lojalnościowe oraz korzystać z ekskluzywnych, niedostępnych nigdzie indziej rabatów do sklepów. Wkrótce do niezaprzeczalnych zalet tego programu dołączy cashback.

Oficjalnie funkcja ta zostanie udostępniona w najbliższy poniedziałek, 10 września 2018 roku. W zależności od oferty, jego wartość może sięgnąć nawet 25%, aczkolwiek przeważnie wahać się będzie od 2% do 15%. Aby dostać zwrot części wydanych pieniędzy wystarczy przejść do sklepu bezpośrednio z aplikacji Goodie lub oficjalnej strony internetowej i zrobić w nim zakupy. Wszystko bowiem odbywa się na zasadzie systemu przekierowań i tzw. reflinków.

Po uzbieraniu z cashbacku przynajmniej 20 złotych, użytkownik będzie mógł przelać pieniądze na swoje konto w dowolnym banku w Polsce. Jest to minimalna wymagana kwota, mniejszej nie da się przetransferować. Warto też dodać, że program łączy się również z pozostałymi ofertami promocyjnymi, więc niejednokrotnie klient zyska podwójnie.

Zasady cashbacku w aplikacji Goodie

Program cashbacku ma obejmować około 1000 sklepów, więc każdy użytkownik powinien znaleźć coś dla siebie. Informacja o przyznaniu zwrotu pojawi się na jego koncie w przeciągu jednego dnia roboczego, ale jego zatwierdzenie może potrwać nawet 30 dni, aczkolwiek wcale nie musi aż tyle – sklepy potrzebują jednak trochę czasu, aby potwierdzić, że klient sfinalizował transakcję i nie odstąpił od umowy (a w przypadku zakupów przez internet ma na to 14 dni).

Aplikacja Goodie dostępna jest na urządzenia z systemem Android i iOS. Z platformy można również korzystać przez przeglądarkę internetową – wystarczy w pasku adresu wpisać www.goodie.pl. Aby jednak móc otrzymać cashback, niezbędne jest utworzenie konta (lub zalogowanie się z użyciem konta na Facebooku bądź Google+).

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona