Szukasz otwartego sklepu w niehandlową niedzielę? Ta aplikacja pomoże Ci go znaleźć 15

Szukasz otwartego sklepu w niehandlową niedzielę? Ta aplikacja pomoże Ci go znaleźć

Jakiś czas temu napisałem dla Was krótką recenzję aplikacji Dni Bez Handlu, której głównej zadaniem jest poinformowanie użytkownika, czy w daną niedzielę zrobi zakupy w sklepach, czy nie. Na końcu wspomniałem również, że autorowi programu podsunąłem bardzo ciekawy pomysł. Właśnie został on wdrożony i prezentuje się świetnie.

Wasza reakcja na recenzję tej aplikacji była… niejednomyślna. Głównie ze względu na to, że działanie programu ograniczało się do jednego – wskazywania, czy w daną niedzielę sklepy są otwarte, czy nie (a to przecież bardzo łatwo spamiętać). Przeznaczenie aplikacji się teraz nieco rozszerzyło. Dni Bez Handlu to aktualnie platforma, z której dowiemy się, które sklepy w naszej okolicy są czynne w niehandlowe niedziele i inne dni bez handlu.

Dolny pasek zakładek został wzbogacony o nową kategorię. Gdy do niej przejdziemy, zostaniemy poproszeni o wpisanie nazwy miejscowości. Następnie ukaże nam się cała lista sklepów, które znajdują się na terenie danego miasta/wsi. Dobrym dodatkiem jest szybkie uruchomienie nawigowania do danej lokacji po naciśnięciu nazwy danego sklepu. Baza sklepów nie jest jednak kompletna i niektóre lokalizacje/nazwy miejsc mogą być nieaktualne, a nawet może brakować kilku sklepów. Autorzy to przewidzieli i oddali w ręce użytkowników możliwość dodawania nowych lokalizacji, jak i potwierdzania tych już dodanych.

To, czy dany sklep jest otwarty w dni wolne od handlu (a także w jakich godzinach), jest dodawane przez użytkowników programu. Dni Bez Handlu aktualnie jest platformą do prostej wymiany danych między ludźmi, którzy chcą ułatwić życie sobie, jak i innym.

Myślę, że ta nowość będzie główną siłą i zaletą tego programu. Będziecie teraz korzystać z aplikacji Dni Bez Handlu?

POLECAMY RÓWNIEŻ:

https://www.tabletowo.pl/2018/03/17/aplikacja-dni-bez-handlu/

Źródło: Własne