Nowa wersja aplikacji Brand24 – świeższy wygląd i ważne nowości | Tabletowo.pl

Nowa wersja aplikacji Brand24 – świeższy wygląd i ważne nowości

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli prowadzisz jakąkolwiek działalność w internecie – niezależnie od tego, czy jesteś blogerem, vlogerem czy pracownikiem agencji kreatywnej/SM, istnieje duże prawdopodobieństwo, że znasz aplikację Brand24 – Monitoring Internetu, a bez samej usługi Brand24 nie wyobrażasz sobie istnienia w sieci. Jest to narzędzie dla wielu niezastąpione, pozwalające monitorować m.in. to, co internet „mówi” o Tobie lub Twojej firmie. Program w formie przeglądarkowej jest stale rozwijany, ale dziś mamy dla Was ważne info o jego wersjach mobilnych – te, na Androida i na iOS, doczekały się dziś sporej aktualizacji.

Wersja oznaczona numerkiem 2.0 przynosi ze sobą przede wszystkim nowy, intuicyjny panel, możliwość rejestracji konta oraz tworzenia projektów do monitoringu z poziomu samej aplikacji, a do tego jeszcze hasło do konta bankowego CTO widoczne w tle (trzeba przyjrzeć się bardzo dokładnie) oraz zarządzanie wzmiankami wewnątrz projektu. Powiadomienia push są też domyślnie włączone.

Brand24 oferuje monitoring marki (nie tylko firm, ale również marki osobistej, a więc opinii na swój temat) w internecie. Z jej usług korzysta wiele znanych firm, m.in. Panasonic, Leroy Merlin, Intel, Air France, 4fun.tv i Media Expert. Ale nie tylko. Dla wielu blogerów, vlogerów i wspomnianych we wstępie pracowników agencji kreatywnych, PR-owych i SM to podstawowe narzędzie monitorowania tego, co mówi się o nich i ich klientach w sieci.

Brand24 wyświetla wyniki w przystępnej formie i pozwala w mgnieniu oka zareagować na wzmiankę o firmie/osobie z poziomu samej aplikacji. To świetne, że od teraz aplikacja Brand24 oferuje zwiększone możliwości względem poprzedniej wersji – jestem przekonany, że odbiór aktualizacji będzie bardzo pozytywny. Niech świadczy o tym fakt, że nasza Kasia już ją pobrała i zachwala zmiany, jakie zaszły w aplikacji. Bo – tak, tak – Kasia też stale podgląda to, co o Tabletowo publikujecie w sieci – nic jej nie umknie ;).

Aplikację można pobrać zarówno na urządzenia pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego Android, jak i iOS. Program jest darmowy. I jak wynika z ocen w Sklepie Play, większość użytkowników jest z niego zadowolona.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona