Aplikacja Bank Zachodni WBK Info na iPada

Aplikacja Bank Zachodni WBK

Pierwsza w Polsce aplikacja bankowa przygotowana specjalnie na tablety Apple jest już dostępna. „Bank Zachodni WBK Info” to idealny program dla osób zainteresowanych rynkiem finansowym.

Aplikacja „strong>Bank Zachodni WBK Info została przygotowana przez firmę Blue Media S.A. pierwotnie dla użytkowników telefonów iPhone. Udostępniony w maju br. program szybko spotkał się z dużym zainteresowaniem, głównie za sprawą dostępnych funkcjonalności.

Aplikacja pozwala m.in. lokalizować bankomaty i placówki Banku Zachodniego WBK przy użyciu GPS, oglądać video o tematyce finansowej, czy śledzić aktualne dane z giełdy i rynku finansowego. Program został opracowany dla Banku Zachodniego WBK, ale mogą z niego korzystać nie tylko klienci tej instytucji.

Maciej Marczewski z Blue Media powiedział:

„Aplikacje mobilne to aktualny trend na rynku IT. Dlatego w Grupie Blue Media jesteśmy otwarci na współpracę z kontrahentami w zakresie tworzenia takich programów. Dzięki współpracy z klientami takimi jak Bank Zachodni WBK, możemy kontynuować strategię popularyzacji rozwiązań mobilnych i stale poszerzać portfolio aplikacji dostępnych na polskim rynku. Doskonałym tego przykładem jest wdrożona aplikacja na urządzenia iPad.”

Aplikacja „Bank Zachodni WBK Info” znana użytkownikom telefonu iPhone została specjalnie dostosowana do urządzeń iPad. Większy ekran pozwolił wyświetlać dane finansowe, takie jak wykresy i tabele w lepszej rozdzielczości. Dostępna jest także obszerna mapa z placówkami i bankomatami Banku Zachodniego WBK. Program dla tabletów iPad jest pierwszym w Polsce programem bankowym na to urządzenie.

Komfort użytkowania programu na tablecie pokazuje poniższy film:

informacja prasowa, Blue Media