Aplikacja Amazon MP3 już kompatybilna z tabletami

Masz tablet z Androidem, jesteś użytkownikiem serwisu Amazon i kupujesz tam muzykę? Zajrzyj do sklepu Android Market, gdzie znajdziesz zaktualizowaną wersję aplikacji Amazon MP3, która teraz kompatybilna jest z tabletami internetowymi.

Aplikacja Amazon MP3 pozwala na odtwarzanie muzyki znajdującej się nie tylko w pamięci urządzenia, ale również przechowywanej w chmurze Amazon Cloud. Nowa, opatrzona numerem 2.4, wersja programu wnosi kilka ważnych usprawnień i poprawek, w tym wsparcie dla tabletów internetowych, nowy, ciemniejszy interfejs oraz lepiej widoczne przyciski Mieszaj i Odtwórz Wszystkie. Co więcej, użytkownicy urządzeń z systemem Android4.0 Ice Cream Sandwich dostrzegą również obecność kontrolek odtwarzacza na ekranie zablokowanym oraz integrację z nowym interfejsem oprogramowania.

Amazon nie jest dostępny w Polsce, aczkolwiek pojawiły się głosy, że wkrótce może się to zmienić. Zdajemy sobie sprawę, że wielu Czytelników Tabletowo.pl mieszka poza granicami kraju. Tych z Was, którzy korzystają z usług serwisu Amazon, zachęcamy do pobrania zaktualizowanej wersji aplikacji Amazon MP3: link.

via The Verge