AnTuTu potwierdza, że Oppo R9S Plus jako pierwszy smartfon na rynku otrzyma Snapdragona 653 | Tabletowo.pl

AnTuTu potwierdza, że Oppo R9S Plus jako pierwszy smartfon na rynku otrzyma Snapdragona 653

Dołącz do dyskusji 0

Jutro, czyli 19 października, Oppo R9S i Oppo R9S Plus zadebiutują oficjalnie. Jak to zwykle bywa, zdążyliśmy już poznać specyfikację nadchodzących nowości. Szczególnie ciekawie zapowiada się jednak drugi z ww. modeli, ponieważ jako pierwszy smartfon na rynku ma zostać wyposażony w Snapdragona 653.

Wszystko dzieje się bardzo szybko: Qualcomm zaprezentował nowy procesor dzisiaj, a już jutro zadebiutuje pierwsze urządzenie z nim na pokładzie. Ta zbieżność nie może być jednak „przypadkowa”. Wygląda na to, że Oppo po prostu czekało na premierę Snapdragona 653, aby z czystym sumieniem móc zaanonsować Oppo R9S Plus.

Nadchodząca nowość, oprócz zupełnie nowym procesorem, będzie mogła pochwalić się również 6-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości Full HD (1080×1920), 6GB RAM, 64GB pamięci wewnętrznej oraz aparatami 16 Mpix zarówno na przodzie, jak i tyle. Smartfon ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0.1 Marshmallow (a nie – jak wcześniej się mówiło – Androida 5.1 Lollipop).

Oppo R9S Plus w AnTuTu

Oppo R9S Plus w AnTuTu

Z poprzednich przecieków wiemy również, że Oppo R9S Plus zostanie wyposażony w akumulator o pojemności 4000 mAh i będzie ważyć 185 gramów. Warty uwagi jest też fakt, że w tym modelu (i Oppo R9S także) Oppo zastosowało zupełnie nowe paski antenowe – trzy cieńsze zamiast jednego grubego.

Źródło: Weibo (AnTuTu) przez Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona