Another Case Solved pojawi się w App Store już w lutym - Tabletowo.pl

Another Case Solved pojawi się w App Store już w lutym

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Another Case Solved pojawi się w App Store już w lutym Aplikacje

Większość z was zdążyła już zapewne usłyszeć o nietypowym pomyśle firmy King, odpowiedzialnej za grę Candy Crush Saga, która postanowiła… zastrzec słowo „Candy” (ang. Cukierek) jako znak towarowy. Na wieść o tym większość z nas przysiadła na chwilę, by w ciszy zastanowić się nad tym, jakie błędy w historii naszego gatunku doprowadziły nas do takiej sytuacji. Gdzieś na świecie znalazła się jednak grupka ludzi, w której wiadomość ta wywołała zapewne nagły atak radości.

Mowa tu o deweloperach ze studia Ars Thanea, dla których decyzja firmy King okazała się po prostu niewyobrażalnie szczęśliwym zbiegiem okoliczności. Tłem fabularnym dla ich najnowszej gry, która trafi do sprzedaży już w lutym, jest bowiem świat w którym… zakazana została produkcja i sprzedaż wszelkich słodyczy. Gracz wciela się w niej w prywatnego detektywa, specjalizującego się w sprawach dotyczących nowej gałęzi przestępczości, czyli czarnego rynku cukierków i wszystkich związanych z nim szemranych, słodkich interesów. W takiej sytuacji nie trzeba być geniuszem marketingu, by wykorzystać zamieszanie wokół firmy King do promocji gry Another Case Solved.

Sama gra stanowić będzie zaś połączenie przygodówki z zestawem prostych gier logicznych, reprezentujących poszczególne czynności wykonywane podczas śledztwa, takie jak chociażby zbieranie dowodów, przesłuchiwanie świadków czy śledzenie podejrzanych. Wszystko to okraszono miłą dla oka, rysunkową grafiką i solidną dawką dość specyficznego, nieco absurdalnego poczucia humoru.

Another Case Solved pojawi się w App Store już w lutym. Jak na razie brak jakichkolwiek informacji dotyczących wersji na tablety z systemem Android.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona