Another Case Solved debiutuje w App Store - Tabletowo.pl

Another Case Solved debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Another Case Solved debiutuje w App Store Aplikacje Nowości

Warszawskie studio Ars Thanea Games, jak na razie zapisało się w pamięci mobilnych graczy głównie za sprawą całkiem udanej Puzzle Craft, łączącej w sobie elementy gry logicznej z prostym symulatorem budowy miasta. Mimo iż wspomniana produkcja nie należała do najbardziej rozbudowanych gier na urządzenia mobilne, to jednak oferowała ogromne pokłady grywalności, dzięki czemu udało jej się zebrać niemałe grono fanów.

Another Case Solved, mimo iż opiera się w dużej mierze na mechanizmach znanych już z Puzzle Craft (i setek innych podobnych gier), to jednak ubiera je w całkiem nowe szaty i dodaje wiele świeżych rozwiązań, dzięki czemu wyraźnie wybija się ona na tle konkurencji. W grze wcielamy się w postać prywatnego detektywa, którego specjalnością są… sprawy związane z cukierkami. W świecie przedstawionym w Another Case Solved handel słodyczami został bowiem zakazany przez prawo, co doprowadziło do powstania całkiem nowej gałęzi przestępczości. Poszczególne elementy pracy detektywistycznej, takie jak przeszukiwanie miejsca zbrodni czy przesłuchiwanie świadków, zostały tu przedstawione jako oddzielne mini-gry, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wszystko to okraszono zaś miłą dla oka, ręcznie rysowaną grafiką i podszyto solidną dawką specyficznego poczucia humoru.

Gra Another Case Solved dostępna jest za darmo (mikropłatności) w internetowym sklepie z aplikacjami App Store. Wersja na tablety z systemem android powinna pojawić się już w najbliższych miesiącach.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona