Anomaly Defenders już dostępne w App Store i Google Play - Tabletowo.pl

Anomaly Defenders już dostępne w App Store i Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Trzy lata temu studio 11 Bit zaprezentowało światu Anomaly: Warzone Earth, będącą ciekawą wariacją na temat popularnego wówczas gatunku Tower Defense, dając tym samym początek jednej z najpopularniejszych polskich serii gier na urządzenia mobilne. Dziś do sprzedaży trafiła jej najnowsza odsłona, nosząca tytuł Anomaly Defenders.

Nowa produkcja ekipy 11 Bits dość znacznie różni się jednak od swoich poprzedniczek. Fabuła gry stawia nas bowiem po stronie obcych z którymi walczyliśmy w poprzednich częściach. Tym razem jednak nie występują oni w roli agresora. Wręcz przeciwnie, to ludzie kierujący się zasadą „oko za oko” postanowili napaść na ich świat, a naszym zadaniem w grze będzie powstrzymanie tej inwazji. Jak łatwo się domyślić postawienie gracza po przeciwnej stronie barykady niesie za sobą drastyczne zmiany w mechanice rozgrywki. Zamiast kierować konwojem będziemy musieli bowiem skupić się na stawianiu umocnień i obronie ścieżek, czyli zadaniach typowych dla gatunku Tower Defense.

Gra Anomaly Defenders dostepna jest do nabycia w sklepach App Store (4,49 euro) i Google Play (11,99 zł)

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona