Ankieta: przy zakupie tabletu kieruję się… | Tabletowo.pl

Ankieta: przy zakupie tabletu kieruję się…

Dołącz do dyskusji 0

Za oknem deszcz, wiatr i zimno. Mamy drugi dzień lipca, lecz pogoda bardziej wskazuje na październik. Nie zachęca ona do aktywnego wypoczynku, dlatego wiele osób decyduje się spędzić ten weekend w domu. Czy istnieje lepszy towarzysz do gorącej kawy i kilku herbatników niż tablet? Dzięki temu urządzeniu możemy przeglądać internet, czytać książki lub oglądać filmy bez względu na to, gdzie się znajdujemy.

Z tego powodu coraz więcej ludzi decyduje się na zakup tabletu, zwanego również „dachówką”. Na polskim rynku pojawia się coraz więcej popularnych modeli z najwyższej półki oraz tych, których największym atutem jest cena. Niektórzy wolą zapłacić więcej i otrzymać urządzenie najwyższej jakości, z bardzo dobrą specyfikacją, a inni mniej, ponieważ zależy im tylko na podstawowej funkcjonalności i na tym, żeby wydatek zbytnio nie uszczuplił portfela.
A Wy? Do której grupy należycie?
Kiedy wybieracie się do sklepu, czym kierujecie się przy zakupie tabletu? Zapraszamy do udziału w ankiecie.


Ankieta pozwala na wybór wielu opcji, na podstawie jej wyników wyłonimy ten najpopularniejszy i będziemy mieli świadomość, czym najczęściej kierują się Czytelnicy Tabletowo przy wyborze wymarzonego tabletu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona