Angry Birds Stella już dostępne w App Store i Google Play | Tabletowo.pl

Angry Birds Stella już dostępne w App Store i Google Play

Dołącz do dyskusji 0

W ciągu ostatnich pięciu lat firma Rovio zdążyła zbudować wokół marki Angry Birds prawdziwe imperium, składające się nie tylko z gier ale też zabawek, seriali animowanych i produktów spożywczych. Ktoś na wysoko postawionym stanowisku uznał jednak najwyraźniej, że wszystkie te produkty są zbyt męskie, co znacznie zaniża sprzedaż wśród płci pięknej.

Efektem jest Angry Birds Stella, nowa odsłona serii w której znana i lubiana ekipa wściekłych samców (i jednej samicy) znanych z oryginału zastąpiona została niemal całkowicie damską drużyną (świnie pozostały za to wyraźnie męskie, bo równouprawnienie ma swoje granice). Na szczęście panie nie są jedynie upudrowanymi kalkami swoich kolegów po fachu. Większość z nich posiada bowiem nowe, unikatowe zdolności, których umiejętne wykorzystanie stanowić będzie tutaj klucz do sukcesu.

Wyraźnej zmianie uległy też projekty poziomów, i mowa tu zarówno o ich konstrukcji jak i stylistyce graficznej. Angry Birds Stella wprowadza też kilka drobnych zmian w samej mechanice rozgrywki, jednak w gruncie rzeczy nadal mamy tu do czynienia z wszystkim tym, co zadecydowało o sukcesie oryginału. Nikogo nie zdziwi też zapewne fakt, iż gra pełna jest mikropłatności.

Gra Angry Birds Stella dostępna jest do pobrania za darmo w internetowych sklepach z aplikacjami App Store i Google Play.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona