Angry Birds Star Wars II za darmo w App Store | Tabletowo.pl

Angry Birds Star Wars II za darmo w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Właściciele sprzętu z logiem nadgryzionego jabłuszka mogą od dziś cieszyć się za darmo kolejną grą z serii Angry Birds. Tym razem Rovio postanowił zmienić strategię odnośnie Angry Birds Star Wars II. Wraz z nową aktualizacją wprowadzonych zostało również w sumie 30 nowych poziomów.

lg-g3-sChociaż gra jest sequelem, czyli kontynuacją pierwszej części, nawiązuje do filmów I-III z serii Star Wars. Oznacza to, że zamiast Hana Solo czy Luke’a Skywalkera odnajdziemy tutaj przede wszystkim postacie takie jak Qui-Gon Jinn, Darth Maul czy generał Grievous – a przynajmniej bazujące na koncepcji tych bohaterów ptaki i świnie. Gra pozwala nam na podążanie zarówno jasną, jak i ciemną stroną Mocy (ang. „light” oraz „dark side of the Force”). Zatem zarówno poziomy, jak i grywalne postacie, zależeć będą od naszego wyboru – możemy się identyfikować z dobrymi ptakami lub złymi świniakami.

angry_birds_star_wars_ii_01

Najnowsza aktualizacja wprowadza po 15 nowych etapów dla każdej ze stron konfliktu. Dodatkowo, dotychczasowa cena 0,99 dolara została zmniejszona o 100% i aktualnie gra dostępna jest za darmo w App Store.

 Angry Birds Star Wars II doczekała się aktualizacji również w Google Play. Gra, tak jak to było dotychczas, jest dostępna na urządzenia z systemem Android za darmo. Poniżej odnośniki do obu sklepów dla zainteresowanych.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona