Angry Birds na iOS dostępne za darmo! - Tabletowo.pl

Angry Birds na iOS dostępne za darmo!

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Angry Birds na iOS dostępne za darmo! Aplikacje Apple

Tej gry nikomu przedstawiać nie trzeba – wydana w grudniu 2009 roku produkcja, w którą grają nawet nie miliony, a miliardy użytkowników telefonów i tabletów, i która uczyniła z grupki Finów milionerów, jest teraz dostępna za darmo! Fakt, nigdy nie kosztowała fortuny, ale zawsze zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na pi… O nie, na dzisiaj koniec z promocją alkoholizmu.

Jako pierwszy tę zmianę zauważył serwis Appsfire, według którego aplikacja ta oferowana jest za darmo na systemach iOS po raz pierwszy. Apple promuje Angry Birds jako „free app of the week”, a Rovio ogłosiło dodanie do aplikacji 15 nowych poziomów. Jest to więc dobra okazja do powrotu do pierwszej części gry, a czas rozgrywki wystarczy na nieco więcej wykładów niż zwykle. Ups, napisałem wykładów? Miałem na myśli przerw w pracy.

Fani Androida właśnie stracili jeden z argumentów w wojnie z iOS ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona