Angry Birds Go! - gokartowe wyścigi wściekłych ptaków

Angry Birds Go! – gokartowe wyścigi wściekłych ptaków

Angry Birds Go! - gokartowe wyścigi wściekłych ptaków

Wśród osób interesujących się nowymi technologiami z pewnością nie ma nawet jednej, która choć raz nie słyszałaby słowa na temat fińskiego studia Rovio. Niemożliwym wydaje się bowiem, by nigdy nie słyszeć o choćby jednej odsłonie tytuły Angry Birds. Ten znają chyba wszyscy, choć niektórym już się „wściekłe ptaki” najnormalniej w świecie znudziły. Jeśli strzelanie w świnie nie jest dla Was wystarczającym growym zabijaczem czasu, być może stanie się nim Angry Birds Go! – zupełnie nowa i inna od dotychczasowych gra od Rovio.

Oczywiście głównymi jej bohaterami są wściekłe ptaki znane z gry Angry Birds, a gdzieniegdzie przewija się motyw strzelania z procy. Ale nie to jest tu najważniejsze. Jest to bowiem gra wyścigowa, która potrafi wciągnąć już od samego początku. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich osób lubiących wirtualne ściganie się na gokartach.

W grze możemy się wcielić w takich bohaterów, jak Red, Chuck, Terence, Stella, King Pig, Moustache Pig, itd. Każda z nich po przejechaniu konkretnej liczby wyścigów zmuszona jest do odpoczynku – wtedy możemy zamienić kierowcę naszego gokarta. Co ważne, możemy przebierać w wielu różnych modelach pojazdów i ulepszać je za pomocą zbieranych na trasie gratisów.

Angry Birds Go! oferuje wiele trybów: Race, Time Boom, Fruit Splat, Champion Chase i Mega Match, więc z pewnością można przy niej spędzić długie godziny. Podczas gry możemy wykorzystywać moce specjalne, typu wyrzucanie przeciwników z trasy, co sprawia, że rozgrywka staje się ciekawsza.

Gra Angry Birds Go! jest darmowa, ale oczywiście zawiera w sobie mikropłatności. Można ją pobrać zarówno z Google Play, jak i z App Store.

Rzućcie okiem na trailer:

źródło