Angry Birds Epic debiutuje w App Store, Google Play i Windows Phone Store | Tabletowo.pl

Angry Birds Epic debiutuje w App Store, Google Play i Windows Phone Store

Dołącz do dyskusji 0

Fani wściekłych ptaków raczej nie mogą narzekać na niedobór gier (a od niedawna również zabawek, ubrań i artykułów spożywczych) ze swoimi ulubionymi bohaterami w roli głównej. Oprócz głównego cyklu, dostępnego już w kilku różnych odsłonach, seria ta doczekała się bowiem również kilku spinn-off’ów, takich jak chociażby Bad Piggies czy Angry Birds Go. Najnowszy z nich, noszący podtytuł Epic, zadebiutował dziś w internetowych sklepach App Store, Google Play i Windows Phone Store.

Deweloperzy z firmy Rovio postanowili tym razem zadziałać nieco ambitniej i, zamiast kolejnej zręcznościówki, zaserwowali graczom prawdziwe ptasie RPG. Mimo iż z racji charakteru serii wszystko jest tu podane z dość mocnym przymrużeniem oka, to jednak w grze nie zabrakło elementów wyjętych żywcem z nieco poważniejszych produkcji tego typu. Znajdziemy tu więc między innymi zaskakująco „staroszkolny”, turowy system walki, stanowiący właściwie główny element rozgrywki, oraz prosty mechanizm wytwarzania własnych broni i eliksirów. Wszystko to podszyto oczywiście dość grubą warstwą mikropłatności, które na szczęście nie są wymagane do w miarę spokojnej rozgrywki.

Gra Angry Birds Epic dostepna jest do pobrania za darmo (mikropłatności) w internetowych sklepach:

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona