Angry Birds 2 pojawiło się dla urządzeń z Androidem oraz iOS | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Angry Birds 2 pojawiło się dla urządzeń z Androidem oraz iOS

Dołącz do dyskusji 0

Po raz pierwszy Angry Birds pojawiło się na smartfonach w 2009 roku. Od tego czasu Rovio wypuściło już wiele wersji swojej najsłynniejszej gry, m.in. Stella czy Transformers. Jednak teraz przyszedł już czas na prezentację „wściekłych ptaków” w wersji drugiej – grę mogą pobrać właściciele urządzeń z Androidem i iOS. Niestety nie pojawi się ona dla smartfonów z Windowsem.

Oczywiście główni bohaterzy Angry Birds 2 są już znani z poprzednich odsłon, ale warto wspomnieć, że twórcy dodali kilka nowych grywalnych postaci. Cel gry pozostał niezmieniony. Nadal mamy wygrać walkę z prosiakami, ale tym razem poszczególne poziomy prezentują się inaczej. Teraz musimy zniszczyć kilka fortyfikacji przeciwnika, nie zabrakło także ciekawszych pojedynków z bossami.

Jedną z bardziej interesujących zmian jest możliwość wyboru bohatera, którego chcemy w danej chwili wystrzelić. Pojawiły się także turnieje. Możemy rywalizować z graczami z całego świata o to, kto jest lepszy – codziennie będą odbywać się nowe pojedynki.

Rovio zadbało o poprawę grafiki. Na pewno wielkim plusem jest fakt, że Angry Birds 2 będą działać w przeważnie 60 klatkach na sekundę – podobno większość urządzeń powinna sobie z tym poradzić bez większego problemu. Na pewno wpłynie to na komfort rozgrywki.

Pojawiły się mikropłatności i wynoszą pomiędzy 4,99, a 512,10 złotych.

Angry Birds 2 ma predyspozycje, aby kontynuować sukcesy swoich poprzedniczek. Trochę szkoda, że Rovio nie zdecydowało się wypuścić wersji dla Windowsa.

źródło: AppStore, Google Play

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona