AndyPad - ciekawy tablet za 129 funtów - Tabletowo.pl

AndyPad – ciekawy tablet za 129 funtów

Tabletowo.pl AndyPad - ciekawy tablet za 129 funtów Nowości

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się pierwsze, dość skąpe informacje na temat tabletu AndyPad. Jego cena – 129 funtów (w przeliczeniu ok. 600 złotych) – skutecznie wywołała niemałe zainteresowanie modelem. Był tylko jeden szkopuł – oporowy ekran.

Technologia, w jakiej został wykonany ekran tabletu (oporowa czy pojemnościowa), ma znaczenie dla znacznej części wymagających Czytelników Tabletowo.pl. Są jednak osoby, które dla niskiej ceny urządzenia są w stanie się poświęcić i korzystają z tabletów z wyświetlaczami oporowymi. Osoby zainteresowane tabletem AndyPad będą musiały więc stanąć przed dylematem czy poświęcić się dla niskiej ceny i go kupić, czy… poczekać na jego ulepszoną wersję.

Tabletowo.pl AndyPad - ciekawy tablet za 129 funtów Nowości

Okazuje się bowiem, że producent pracuje nad dwoma urządzeniami: AndyPad – z ekranem oporowym oraz AndyPad Pro – z pojemnościowym, a także kamerką i aparatem (których w podstawowej wersji nie ma).

AndyPad został wyposażony w 7-calowy ekran (podstawowy model 860 x 480 pikseli, Pro – 1024 x 600 pikseli), chip Cortex A8 1,2GHz, 512MB pamięci RAM, 8GB pamięci, USB, wyjście HDMI, WiFi, a całość pracuje w oparciu o Androida 2.3 Gingerbread.

Tabletowo.pl AndyPad - ciekawy tablet za 129 funtów Nowości

AndyPad ma trafić do sprzedaży na całym świecie, nie tylko w Wielkiej Brytanii, we wrześniu we wspomnianej cenie 129 funtów (16GB za 169 funtów). Kiedy AndyPad Pro? Podobno w tym samym miesiącu, co ciekawe – w podobnej, aczkolwiek nieujawnionej, cenie. Zapowiada się interesująco.

Tabletowo.pl AndyPad - ciekawy tablet za 129 funtów Nowości   Tabletowo.pl AndyPad - ciekawy tablet za 129 funtów Nowości

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona