Andy, oby Ci się udało! Twórca Androida sam publikuje pierwszy przeciek o swoim smartfonie | Tabletowo.pl

Andy, oby Ci się udało! Twórca Androida sam publikuje pierwszy przeciek o swoim smartfonie

Dołącz do dyskusji 0

Andy Rubin to silne nazwisko. Człowiek, który stoi za sukcesem Androida, już od dłuższego czasu przymierza się, by na poważnie wejść na rynek smartfonów. W styczniu stworzył firmę Essential Products Inc., której produkty mają jeszcze w tym roku pojawić się na sklepowych półkach. Jednym z nich ma być zmaterializowane marzenie Andy’ego – własny smartfon z Androidem.

Andy Rubin zamierza chyba dozować informacje na temat swojego dzieła. Wszyscy doskonale wiemy, że jeśli nikt z branżowych portali nie szuka informacji na temat jakiegoś smartfonu, to często jego twórcy muszą osobiście zadbać o to, żeby pojawiły się tam artykuły na jego temat. Tak było na przykład w wypadku BlackBerry Mercury – Steve Cistulli, prezes i dyrektor generalny TCL Communication osobiście wrzucał krótkie filmy i grafiki prezentujące nowy smartfon firmy, bo… mało kogo to obchodziło.

Nie wydaje się, jakoby Andy Rubin był takim desperatem (choć to się jeszcze okaże), jednak zapowiedzią nowego urządzenia podzielił się na Twitterze.

Na zdjęciu widać tylko fragment zaokrąglonego wyświetlacza, na którym pojawiają się podstawowe informacje o baterii, godzinie i sieci. Flagowy smartfon Essential Products Inc. ma służyć jako podstawa do kilku połączonych ze sobą produktów, przynajmniej tak sugerują wcześniejsze wzmianki na temat dążeń firmy. Istnieje kilka jego wersji, z czego jedna jest rzekomo większa od iPhone’a 7 Plus i ma ceramiczne plecki. Andy wraz z kolegami podobno pracują obecnie nad „prawdziwym 3D Touch na Androidzie” i kompletują akcesoria do bezprzewodowego ładowania.

Oczekuje się, że pierwszy smartfon Andy Rubina zostanie zaprezentowany gdzieś w połowie tego roku.

źródło: @Arubin przez Endgadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona