Androidowa wersja Mortal Kombat X wreszcie dostępna w naszym kraju | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Androidowa wersja Mortal Kombat X wreszcie dostępna w naszym kraju

Dołącz do dyskusji 0

Mimo iż androidowe wcielenie gry Mortal Kombat X pojawiło się w sklepie Google Play pod koniec zeszłego miesiąca, to jednak przez niemal dwa tygodnie było ono dostępne wyłącznie w kilku wybranych krajach. Na szczęście wczoraj tytuł ten został wreszcie udostępniony do pobrania również w Polsce, dzięki czemu posiadacze urządzeń z systemem Android wreszcie mogą sami sprawdzić czy warto było czekać.

Krótkie przypomnienie dla osób, które nie spotkały się wcześniej ze wspomnianą produkcją: mobilne wcielenie Mortal Kombat X wykorzystuje mechanikę rozgrywki znaną z poprzednich tabletowych bijatyk studia NetherRealm – Injustice: Gods Among Us i WWE Immortals. Sama walka została tu więc dość mocno uproszczona a sterowanie sprowadza się do monotonnego stukania w ekran, przerywanego co jakiś czas koniecznością przesunięcia palcem w konkretnym kierunku. Twórcom gry udało się jednak na szczęście zawrzeć w niej również kilka smaczków charakterystycznych dla serii, takich jak ciosy X-Ray i efektowne Fatality. Dużo większy nacisk położono natomiast na proces zbierania i rozwijania bohaterów, reprezentowanych tu przez karty kolekcjonerskie. Warto też pamiętać o tym, iż mobilne wcielenie Mortal Kombat X umożliwia graczom odblokowanie dodatkowych elementów w „pełnowymiarowej” wersji gry.

Gra Mortal Kombat X dostepna jest do pobrania za darmo (mikropłatności) w sklepach z aplikacjami App Store i Google Play.

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona