Podano oficjalną nazwę Androida M. Finalna wersja Preview dostępna dla wybranych urządzeń z serii Nexus | Tabletowo.pl

Podano oficjalną nazwę Androida M. Finalna wersja Preview dostępna dla wybranych urządzeń z serii Nexus

Dołącz do dyskusji 0

Kilka dni temu zastanawialiśmy się, jak Google nazwie nową wersję Androida. Dziś została podana w końcu oficjalna nazwa, a oprócz tego udostępniono finalną wersję Androida M Preview.

Tak, jak część z Was przypuszczała, nowa wersja Androida została nazwana Marshmallow. Co ciekawe, nie jest ona oznaczona tak jak wcześniej przypuszczano cyfrą 5.2, lecz 6.0.

marshmallow

Dziś również wydano finalną wersję Androida M Preview. Zmian jest niewiele, obejmują one drobne usprawnienia w przyznawaniu uprawnień pojedynczym aplikacjom, polepszono system zgłaszania błędów oraz ulepszono działanie czytników linii papilarnych.

Trzecia, a jednocześnie ostatnia wersja wczesnej dystrybucji Androida Marshmallow, jest już teraz dostępna do pobrania na Nexusa 5, Nexusa 6, Nexusa 9 oraz Nexus Player. Zainteresowanych odsyłam na tę stronę.

Źródło: android-developers, androidpolice

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona