Android Wear 2.0 wylądował w Polsce na LG Watch Urbane i LG G Watch R | Tabletowo.pl

Android Wear 2.0 wylądował w Polsce na LG Watch Urbane i LG G Watch R

Dołącz do dyskusji 0

Wszyscy ci, którzy posiadają na ręce smartwatcha, na pewno liczą na aktualizację do Android Wear 2.0. Zresztą nic w tym dziwnego, skoro nowa wersja systemu wyraźnie poszerza funkcjonalność urządzeń, na których jest zainstalowana. Owszem, aby móc od początku cieszyć się wszystkim, co rok 2017 przyniósł wearables, najlepiej jest kupić nowy model. Ale po co, skoro te starsze też mogą otrzymać aktualizację? Dowodem na to są LG Watch Urbane oraz LG G Watch R, które otrzymały właśnie nową wersję systemu. Również w Polsce.

Trzeba przyznać, że w segmencie smartwatchy LG radzi sobie całkiem nieźle. Pozwolę sobie przypomnieć, że to LG Watch Sport i LG Watch Style były pierwszymi urządzeniami dzierżącymi Androida Wear 2.0. Posiadacze starszych urządzeń już zacierali ręce z radości, gdy równo trzy tygodnie temu w eter poszła informacja o rzekomej aktualizacji dla Huawei Watch. A Koreańczycy nie dają sobie w kaszę dmuchać  – mamy doniesienia, prosto z Polski, że LG G Watch R oraz LG Watch Urbane powoli otrzymują najnowszą wersję systemu.

Zagraniczne doniesienia pojawiły się w sieci już wczoraj, ale wiecie jak to jest – zdarza się tak, że wystarczy mieszkać w innym kraju, aby czekać dodatkowych kilka miesięcy. Wszystko wskazuje na to, że nie tym razem. Zacznijmy od LG Watch Urbane, o którym informację podesłał nam nasz czytelnik. Dzięki! Michał podrzucił nam nie tylko zrzut ekranu z ustawień zegarka, ale także zdjęcie całego urządzenia, więc nie ma mowy o pomyłce. 

Ale to nie jedyne urządzenie, które może się pochwalić najnowszą wersją systemu. Łukasz, znany na Twitterze jako @foxpl1 (a przy okazji nasz były redakcyjny kolega), poinformował, że jego LG G Watch R również otrzymał taką aktualizację. Dzięki jego uprzejmości możecie przyjrzeć się ze szczegółami, jak wygląda zegarek po aktualizacji.

Warto zaznaczyć, że oba urządzenia zostały zaprezentowane w październiku 2014 roku, więc do najnowszych nie należą. I choć trudno jeszcze dorwać je w sklepach, to egzemplarze używane można jeszcze spotkać na portalach aukcyjnych. Cena nie jest najwyższa, więc jeśli chcecie potestować Androida Wear 2.0, to może czas rozważyć zakup?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona