Android Police poleca iPad Air 2 | Tabletowo.pl

Android Police poleca iPad Air 2

Dołącz do dyskusji 0

Android Police to obecnie jeden z najpopularniejszych serwisów poświęconych systemowi operacyjnemu firmy Google. Stali czytelnicy musieli być więc całkiem zaskoczeni, gdy w opublikowanym przez nich świątecznym przeglądzie najciekawszych androidowych urządzeń pojawił się najnowszy tablet firmy Apple.

Redaktorem odpowiedzialnym za umieszczenie iPada Air 2 we wspomnianym zestawieniu okazał się David Ruddock. Jak twierdzi sam zainteresowany decyzja ta wynika z faktu, iż w minionym roku na rynku nie pojawił się żaden godny polecenia tablet działający pod kontrolą Zielonego Robota. Przy okazji dość otwarcie skrytykował on Nexus 9, o którym napisał, że „ma odpowiedni rozmiar, ale nieodpowiednią całą resztę”. Nieco delikatniej oberwało się flagowcom Samsunga i Nvidii. Reszta redakcji nie miała wprawdzie tak negatywnych odczuć odnośnie tabletów z systemem Android, jednak nie da się ukryć, że w zestawieniu wyraźnie przegrywały one ze smartfonami. Oczywiście można uznać, że cała sytuacja to jedynie mała dziennikarska prowokacja ze strony Ruddocka. Trzeba jednak przyznać, że z roku na rok maleje liczba naprawdę interesujących modeli działających pod kontrolą Zielonego Robota, a kolejne flagowce wypuszczane przez duże firmy nie robią już tak piorunującego wrażenia jak ledwie kilka lat temu.

Swoją drogą, w podobnym zestawieniu opublikowanym jakiś czas temu na naszych łamach Android wyraźnie przegrywał z Windowsem. Spośród czwórki redaktorów polecających prezenty świąteczne tylko Kasia wybrała sprzęt z Androidem.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona